Pozwól swojemu samochodowi lub łodzi błyszczeć tak, jakby dopiero co został zakupiony.

Z tymi gąbkami polerskimi VONROC Twój samochód lub łódź będą błyszczeć jak nigdy dotąd! Dzięki odpowiedniej gąbce polerskiej z łatwością usuniesz uporczywe zabrudzenia, zarysowania i plamy po utleniaczach. Gąbki polerskie nadają się do woskowania i są wyposażone w rzepy. Dzięki temu wymiana gąbek polerskich jest łatwa i wygodna.

Odpowiednie dla większości marek o średnicy 125 mm

Gąbki polerskie pasują do większości maszyn polerskich o podwójnym działaniu i średnicy 125mm. Nadają się do polerki VONROC PM504AC o podwójnym działaniu.

Średnio, drobno lub ultra drobno: wybierz to, czego potrzebujesz!

Zestaw polerski VONROC składa się z 3 padów polerskich - jeden średni, jeden delikatny i jeden superfine. W zależności od użytego środka polerskiego, zawsze mają Państwo pod ręką odpowiedni talerz polerski.

Aby określić, jaki pad polerski jest Państwu potrzebny, zalecamy przetestowanie go na powierzchni próbnej. W ten sposób można sprawdzić, jak gruba (lub cienka) powinna być gąbka, aby uzyskać pożądany efekt. Zacznij od delikatnej gąbki polerskiej z białą, delikatną pastą polerską. Jeśli uzyskasz zadowalające rezultaty, możesz przystąpić do polerowania całego panelu. Każdy panel, który ma być polerowany musi być przetestowany, ponieważ wszystkie powierzchnie lakierowane są różne. Jeśli użyjesz lekkiej substancji polerującej z gąbką polerską, zawsze możesz później użyć cięższej substancji.

Po zakończeniu procesu polerowania i usunięciu wszystkich zarysowań, nadszedł czas na wybór odpowiedniej kombinacji polerskiej. Do tego celu można użyć wosku lub uszczelniacza. Zestaw do polerowania VONROC składa się z najbardziej popularnych gąbek polerskich do najczęściej spotykanych lakierów i zarysowań. Ogólnie rzecz biorąc, gąbki mogą być używane do:

 

- Pomarańczowy: średnia gąbka do polerowania

- Czarny: delikatna gąbka do polerowania/wykańczania

- Biały: bardzo drobny do wykończenia

 

(UWAGA: Proszę przetestować to najpierw na "powierzchni testowej", ponieważ wszystkie powierzchnie są inne)

Co znajduje się w pakiecie ekologicznym?

- 1x gąbka polerska 125 mm, pomarańczowa średnia

- 1x gąbka polerska 125 mm, czarna drobnoziarnista

- 1x gąbka polerska 125 mm, biała ultra drobna


Więcej informacji
EAN Code8717479089253
SKUPM803AA
© VONROC 2023