GWARANCJA

Pomimo tego, że wytwarzamy nasze produkty z najwyższą starannością, zawsze coś może pójść nie tak, ale nawet wtedy chętnie służymy pomocą.

Twój zakup jest zawsze objęty ustawową gwarancją na wady materiałowe i produkcyjne, która wynosi dwa lata dla maszyn i sześć miesięcy dla nienoszonych akcesoriów, baterii i ładowarek. W skrócie oznacza to, że maszyna przy normalnym użytkowaniu nie powinna się zepsuć w ciągu dwóch lat. Jeśli produkt zawiera wady lub popełniliśmy błąd, zapewnimy jego wymianę.

Należy uważać, aby nie utracić gwarancji na skutek niewłaściwego użytkowania i konserwacji. Gwarancja wygasa również w przypadku, gdy produkt zostanie otwarty przez klienta. Uwaga, najpierw przeczytaj, potem używaj! Oczekujemy, że nasi klienci dokładnie przeczytają instrukcję przed użyciem i będą postępować zgodnie z instrukcją obsługi.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące gwarancji, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta w pierwszej kolejności, ponieważ często możemy pomóc rozwiązać problem natychmiast z kilku wskazówek. Jeśli rozwiązanie problemu nie będzie możliwe, wówczas ze względu na ochronę środowiska i podatek od emisji CO2 w prawie wszystkich przypadkach wyślemy Państwu nowy produkt bez konieczności żądania zwrotu starego.

Prosimy jedynie sporadycznie, losowo lub w przypadku wątpliwości o zwrot produktów w celu ich sprawdzenia. Jeśli jest to przypadek gwarancyjny, wyślemy Ci nowy produkt, a wszystkie koszty wysyłki i zwrotu ponosimy oczywiście na nasz rachunek.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące gwarancji, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta pod adresem service@vonroc.pl lub +31 (0) 38 422 00 40. 

© VONROC 2023