Do szybkiego i łatwego przycinania żywopłotu lub krzewu

To wydajne nożyce do żywopłotu VONROC 20V,  niezawodne narzędzie ogrodowe, za pomocą którego możesz z łatwością  przycinać żywopłoty i krzewy. Dzięki akumulatorowi masz pełną swobodę ruchów, nie będziesz musiał się już więcej martwić czy wystarczy ci przedłużacza aby dociąć wszystko co chcesz w swoim, ogrodzie. Lekka waga zaledwie 2,15 kg (bez akumulatora) w połączeniu z miękkim uchwytem zapewnia komfortową przyjemną  pracę.

Przycinarka do krzaków ma długość ostrza 590 mm, długość cięcia 510 mm i otwór ostrza 18 mm.

Do czego nadają się te nożyce do żywopłotu?

Za pomocą naszych  nożyc do żywopłotu VONROC  20V będziesz w stanie dociąć żywopłoty i krzewy o średnicy gałęzi do Ø14 mm. Gotowy do przycinania? Nożyce do żywopłotu można łatwo i bezpiecznie przechowywać w garażu dzięki dostarczonej osłonie ochronnej.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu.

Nasze nożyce do żywopłotu zasilane są akumulatorem i wyposażone są w system, który zapobiega niekontrolowanemu włączeniu, mogą być uruchomione jedynie przy użyciu dwóch rąk. Dzięki temu że są zasilane akumulatorem ryzyko nieumyślnego przecięcia kabla to już przeszłość.

Konserwacja nożyc do żywopłotu

  • Usuń zaciśnięte elementy, a następnie wyczyść ostrza. Przed schowaniem trymera zawsze spryskaj ostrza specjalnym sprayem pielęgnacyjnym.
  • Uwaga! Wyłącz nożyce do żywopłotu i wyjmij akumulator przed przystąpieniem do konserwacji lub czyszczenia. Podczas czyszczenia noży należy założyć rękawice ochronne.

Platforma VONROC VPower 20 V

Ten kompletny zestaw zawiera baterię 2,0 Ah i szybką ładowarkę. Opcjonalnie możesz zamówić wymienną baterię 2,0 Ah lub 4,0 Ah. Jeśli chcesz połączyć narzędzie do przycinania z inną maszyną z platformy VONROC VPower 20V, wystarczy jeden akumulator i szybka ładowarka! Wybierz tylko to, czego potrzebujesz i to w konkurencyjnej cenie!

Co zawiera ekologiczne opakowanie?

VONROC S_HT501DC akumulatorowe nożyce do przycinania żywopłotu dostarczane są w ekologicznym, łatwo poddającym się recyklingowi szarym kartonie bez pełnego kolorowego nadruku. W opakowaniu znajdziecie Państwo również kartę członkowską VONROC.

Zawartość:

  • 1x HT501DC Nożyce do przycinania żywopłotu 20V
  • 1x bateria 2.0Ah
  • 1x szybka ładowarka
  • 1x osłona ochronna na noże
  • 1x Karta członkowska VONROC

Więcej informacji
EAN Code8717479085729
SKUS_HT501DC
Power input20V
No load speed14000/min
Cutting width14mm
Cutting length510mm
S_HT501DC_MANUAL (1.53 MB)
© VONROC 2024