Wydajna dmuchawa do liści

Ta dmuchawa do liści VONROC 20 V to wydajna i niezawodna maszyna, która pomaga utrzymać ogród, taras i podjazd w czystości. Liście, małe gałązki i inne odpady można łatwo zdmuchnąć z kamienia, żwiru i trawnika.

Dmuchawa do liści z 2 ustawieniami prędkości!

Dzięki dmuchawie do liści VONROC możesz łatwo i szybko zdmuchnąć liście z maksymalną prędkością 190 km / h; dzięki temu szybko uporasz się z bałaganem w ogrodzie! Dmuchawa do liści ma 2 pozycje prędkości, dzięki czemu można łatwo dostosujesz narzędzie do własnych potrzeb.  Pozycja 1 ma prędkość 80 km / h, pozycja 2 ma prędkość 190 km / h. Wybierając prędkość wydmuchu uruchamiasz dmuchawę bez konieczności ciągłego trzymania przycisku Start.

Co więcej, dmuchawa jest lekka i ma ergonomiczny uchwyt ułatwiający obsługę jedną ręką.

Zaoszczędź dzięki platformie VONROC VPower 20 V.

Ta dmuchawa do liści dostarczana jest bez akumulatora i ładowarki. Wynika to z faktu, że jest częścią platformy VONROC VPower 20 V. Opcjonalnie można zamówić wymienną baterię 2,0 Ah lub 4,0 Ah lub wybrać kompletny zestaw dmuchawy do liści S_LB502DC z ładowarką i akumulatorem. Jeśli potrzebujesz więcej narzędzi bezprzewodowych, do których wystarczy jeden akumulator i szybka ładowarka poszukaj innych narzędzi VONROC.  Wybierz tylko to, czego potrzebujesz i to w konkurencyjnej cenie!

Jeśli chcesz mieć możliwość zasysu oraz rozdrabniania liści może wybrać inną, przewodową maszynę z szerokiej gamy produktów VONROC LB501AC.

Co znajduje się w ekologicznym opakowaniu?

Dmuchawa do liści LB502DC dostarczana jest w  ekologicznym  brązowym kartonie bez nadruku w pełnym kolorze. W pakiecie znajduje się również karta członkowska VONROC.

  • 1x dmuchawa do liści LB502DC
  • 1x Karta członkowska VONROC

 


Więcej informacji
EAN Code8717479081660
SKULB502DC
Power input20V
Battery platformNie
Incl. batteryNie
Number of speeds2
No load speed position I9000/min
No load speed position II13000/min
Air flow position I80km/h
Air flow position II190km/h
Includes1x Leaf Blower - 1x VONROC Membercard
LB502DC_MANUAL (2.54 MB)
© VONROC 2024