Szybkie i łatwe przycinanie żywopłotu lub krzewów

Wydajne nożyce do żywopłotu VONROC 20V to niezawodne narzędzie ogrodowe, które pomaga m.in. w przycinaniu żywopłotów i krzewów. Ponieważ urządzenie jest bezprzewodowe, możesz cieszyć się pełną swobodą ruchów. Nie musisz już korzystać z przedłużaczy, aby dotrzeć do tylnej części ogrodu, na przykład w celu przycięcia gałęzi. Niewielki ciężar wynoszący zaledwie 2,15 kg (bez akumulatora) w połączeniu z miękkim uchwytem zapewnia komfortową pracę.

 

Podkaszarka ma długość noża 590 mm, długość cięcia 510 mm i otwór na ostrze 18 mm. 

Akumulatorowe nożyce do żywopłotu umożliwiają przycinanie żywopłotów i krzewów z gałęziami o średnicy do 14 mm. Zakończyłeś przycinanie? Następnie można łatwo i bezpiecznie przechowywać nożyce do żywopłotu za pomocą dołączonej osłony noża / rury do przechowywania.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Akumulatorowe nożyce do żywopłotu umożliwiają przycinanie żywopłotów i krzewów z gałęziami o średnicy do 14 mm. Zakończyłeś przycinanie? Następnie można łatwo i bezpiecznie przechowywać nożyce do żywopłotu za pomocą dołączonej osłony noża / rury do przechowywania.

Konserwacja nożyc do żywopłotu Accu

  • Usuń zakleszczone elementy i wyczyść ostrza. Przed odłożeniem nożyc do żywopłotu na miejsce zawsze należy nasmarować ostrza sprayem pielęgnacyjnym.
  • Ostrożnie! Przed przystąpieniem do prac konserwacyjnych lub czyszczenia należy wyłączyć nożyce do żywopłotu i wyjąć akumulator. Podczas czyszczenia ostrzy tnących należy nosić rękawice.

Platforma VONROC Power 20V

Te nożyce do żywopłotu są dostarczane bez akumulatora i ładowarki, ponieważ są częścią platformy VONROC VPower 20V. Opcjonalnie można zamówić wymienne akumulatory 2.0Ah lub 4.0Ah. Jeśli chcesz połączyć nożyce do żywopłotu z innymi urządzeniami z platformy VONROC VPower 20V, wystarczy jeden akumulator 20V z szybką ładowarką! Wybierz tylko to, czego potrzebujesz po konkurencyjnej cenie!

Wolisz akumulatorowe nożyce do żywopłotu w komplecie?

Następnie zamów VONROC S_HT501DC, ten zestaw zawiera akumulator 2.0Ah i ładowarkę, lub S3_HT501DC z akumulatorem 4.0Ah. Możliwe jest również zamówienie akumulatora 2,0 lub 4,0 Ah i szybkiej ładowarki osobno.

Co znajduje się w opakowaniu przyjaznym dla środowiska?

Akumulatorowe nożyce do żywopłotu HT501DC są dostarczane w przyjaznym dla środowiska brązowym pudełku bez pełnokolorowego nadruku. W opakowaniu znajduje się również karta członkowska VONROC.

Zawartość:

  • 1x Akumulatorowe nożyce do żywopłotu 20V
  • 1x etui do ochrony / przechowywania noży
  • 1x karta członkowska VONROC

Więcej informacji
EAN Code8717479085712
SKUHT501DC
Power input20V
No load speed14000/min
Cutting width14mm
Cutting length510mm
Includes1x Hedge Trimmer 20V - 1x Knife protection/storage case - 1x VONROC Member card
HT501DC_MANUAL (1.53 MB)
© VONROC 2024