Do szybkiego i łatwego przycinania żywopłotów i krzewów

Wydajne nożyce do żywopłotu VONROC 20V to niezawodne narzędzie ogrodnicze, które pomoże Ci przycinać żywopłoty i krzewy. Urządzenie jest bezprzewodowe, co oznacza, że możesz bez przeszkód poruszać się po domu. W przypadku przycinania tylnej części ogrodu można również zapomnieć o sekatorach. Niewielki ciężar wynoszący zaledwie 2,15 kg (bez akumulatora) w połączeniu z miękkim uchwytem zapewnia wygodną i przyjemną pracę.

Nożyce do żywopłotu mają długość ostrza 590 mm, długość cięcia 510 mm i otwór na ostrze 18 mm.

Co potrafią te nożyce do żywopłotu??

Akumulatorowe nożyce do żywopłotu 20V umożliwiają przycinanie żywopłotów i krzewów o gałęziach do Ø14 mm. Po zakończeniu pracy nożyce do żywopłotu można łatwo i bezpiecznie przechowywać w garażu dzięki dołączonemu pokrowcowi.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Nożyce do żywopłotu są zabezpieczone przed przypadkowym uruchomieniem i można je włączyć tylko przy użyciu uchwytu dwuręcznego. Ponieważ urządzenie jest bezprzewodowe, zerwany kabel zasilający i przedłużacz należą już do przeszłości.

Konserwacja nożyc do żywopłotu

- Proszę zwrócić uwagę! Przed przystąpieniem do konserwacji lub czyszczenia należy wyłączyć nożyce do żywopłotu i wyjąć akumulator. Podczas czyszczenia ostrzy tnących należy również nosić rękawice.

- Usuń zakleszczone kawałki, a następnie wyczyść ostrza. Przed przechowywaniem i odłożeniem podkaszarki na miejsce zawsze spryskaj ostrza sprayem pielęgnacyjnym.

Platforma VONROC VPower 20V

Ten kompletny zestaw zawiera dwa akumulatory 2.0Ah oraz szybką ładowarkę. Opcjonalnie można zamówić wymienny akumulator 2,0Ah lub 4,0Ah. Jeśli chcesz połączyć podkaszarkę z innym urządzeniem z platformy VONROC VPower 20V, wystarczy jeden akumulator i jedna szybka ładowarka. Wybierz tylko to, czego potrzebujesz i otrzymaj to po konkurencyjnej cenie.

Co zawiera nasza ekologiczna przesyłka?

Akumulatorowe nożyce do żywopłotu S2_HT501DC są zapakowane w przyjazny dla środowiska brązowy karton bez kolorowego nadruku. Do przesyłki dołączona jest również karta członkowska VONROC. 

Zawartość:

- 1x HT501DC Nożyce do żywopłotu 20V

- 2x VPower 20V - 2.0Ah akumulator

- 1x VPower 20V Szybka ładowarka

- 1x osłona noża / torba do przechowywania

- 1x karta członkowska VONROC

 


Więcej informacji
EAN Code8717479092253
SKUS2_HT501DC
Power input20V
No load speed14000/min
Cutting width14mm
Cutting length510mm
© VONROC 2024