W mgnieniu oka posprzątasz swój ogród z liści z naszym 3 funkcyjnym narzędziem!

Ta mocna i lekka dmuchawa pomoże Ci w utrzymaniu należytego porządku w twoim ogrodzie, zrobisz to bardzo sprawnie i szybko! Za pomoca funkcji dmuchawy łatwo sprzątniesz je w jedno miejsce po czym możesz je z latwoscia wciąganać i rozdrobnić za pomocą jednej i tej samej maszyny.

Prędkość wydmuchu nie mniejsza niż 270 kilometrów na godzinę!

Nasza dmucha posiada prędkość  wydmuchu nie mniejszą niż 270km/h co pozwala jej sprawdzić sie w najbardziej ekstremalnych warunkach i przy każdym rozmiarze ogrodu! Dzięki na prawdę mocnemu silnikowi maszyna ta ma różnorodne zastosowanie.

Dmuchawa, odkurzacz oraz niszczarka!

Thanks to the built-in shredder, soft objects such as leaves can be crushed to 1/10th of their original size. This gives you enough space for a large amount of leaves and other garden waste. When the 40-liter collection bag is full, you can easily empty it into your green container or compost bin. With a simple switch it is possible to switch between the leaf blower and vacuum function.

Lekkość i komfort pracy!

Wbudowanej niszczarki można używać do rozdrabniania miękkich przedmiotów jak liście. Dzieki temu zmniejszysz ich rozmiar do  1/10, to z kolei pozwoli ci upszątnąć naprawdę duży obszar. Kiedy 35 litrowy worek sie zapełni w łatwy sosób opróżnisz go do kontenera na odpady organiczne bądz w inne wybrane miejsce. W bardzo łatwy sposob zmienisz równiez funckję z dmuchawy na odkurzacz i odwrotnie.

Dmuchawa posiada zamocowane z przodu koła i waży jedynie 3 kg co znacznie ułatwia i uprzyjemnia pracę.  Dmuchawa wyposażona jest również  w pasek mocowany na ramię co jeszcze bardziej poprawia komfort pracy.

Jeśli wolałbys dmuchawę bez kabla VONROC  posiada również  akumulatorową wersję dmuchawy.

 

Co zawiera ekologiczne, przyjazne środowisku opakowanie?

Narzędzie LB501AC  dostarczane jest w ekologicznym przyjaznym środowisku  opakowaniu w szarym kartonie, który nie jest pokryty kolorowym nadrukiem. Pakiet zawiera również torbę, w której możesz bezpiecznie przechowywać narzędzie, oraz kartę członkowską VONROC.

Pakiet zawiera:

  • 1x LB501AC dmuchawa 3000W
  • 1x Worek 35L
  • 1x pasek na ramię
  • 1x torba narzędziowa VONROC
  • 1x Karta czlonkowska VONROC

Więcej informacji
EAN Code8717479081455
SKULB501AC
Power input3300W
Mains voltage230-240V
Frequency50Hz
No load speed14.000/min
Max. Air Volume13.2 m3
Max. Air Velocity270 km/h
LB501AC_MANUAL (6.48 MB)
© VONROC 2023