Ciesz się cieniem dzięki temu leżącemu parasolowi Recanati firmy VONROC.

Składniki na idealny letni dzień: letni upał, orzeźwiający napój, dobra książka, grill z przyjaciółmi i rodziną oraz wygodny cień z parasola. Z tym rozkładanym parasolem Recanati firmy VONROC stworzysz piękny cień w swoim ogrodzie lub na tarasie, będziesz mógł siedzieć na zewnątrz nawet w najgorętsze dni. Jest przechylny i łatwy do ustawienia dzięki mechanizmowi obrotowemu. To w połączeniu z średnicą 3 metrów, zawsze będziesz miał miejsce w cieniu.

Dlaczego warto wybrać parasol VONROC Recanati

  • - Łatwy do ustawienia dzięki mechanizmowi obrotowemu.
  • - Parasol jest odchylany, więc można go łatwo regulować, aby zawsze mieć cień.
  • - Parasol posiada ochronę 50+ UV, dzięki czemu możesz cieszyć się chłodnym cieniem w gorące letnie dni. Ta wartość UPF oznacza, że parasole blokują 98% promieniowania ultrafioletowego.
  • - W zestawie z poliestrowym pokrowcem, dla dłuższej żywotności parasola. Pokrowiec wyposażony jest w zamek błyskawiczny oraz kij z włókna węglowego ułatwiający użytkowanie.

Dobrze wiedzieć

Parasol Recanati jest dostarczany bez podstawy parasola. Zalecamy stosowanie podstawy parasola, która może być wypełniona do 25kg. Stopa parasola musi być przystosowana do kija o średnicy Ø38mm. Czy chcesz bezpośrednio kupić odpowiednią podstawę parasola? Nie ma problemu, spójrz na naszą stopę do parasola Rosalina/Recanati (GP505XX), jest ona przystosowana do tego typu parasola. Dla optymalnej stabilności najlepiej jest napełnić stopę wodą.

Co zawiera opakowanie przyjazne dla środowiska?

Parasol GP503XX dostarczany jest w ekologicznym opakowaniu bez kolorowych nadruków. 

Zawartość:

- 1x Parasol Recanati GP503XX - Ø300cm

- 1x Pokrowiec na parasol


Więcej informacji
EAN Code8717479091898
SKUGP503XX
© VONROC 2024