Ciesz się cieniem z tym wiszącym parasolem VONROC Bardolino

Z tym parasolem Rosalina od VONROC stworzysz piękny cień w swoim ogrodzie lub na tarasie, będziesz mógł siedzieć na zewnątrz nawet w najgorętsze dni. Parasol jest uchylny i łatwy do ustawienia za pomocą korby. Ponieważ parasol jest odchylany i ma wymiary 280x280 cm, możesz go łatwo ustawić tak, aby zawsze mieć cień.

Dlaczego warto wybrać parasol VONROC Bardolino

  •  Łatwy do ustawienia dzięki mechanizmowi obrotowemu.
  • Parasol jest odchylany, więc można go łatwo regulować, aby zawsze mieć cień.
  • Parasol posiada ochronę 50+ UV, dzięki czemu możesz cieszyć się chłodnym cieniem w gorące letnie dni. Ta wartość UPF oznacza, że parasole blokują 98% promieniowania ultrafioletowego.
  • W zestawie z poliestrowym pokrowcem, dla dłuższej żywotności parasola. Pokrowiec wyposażony jest w zamek błyskawiczny oraz kij z włókna węglowego ułatwiający użytkowanie.

Dobrze wiedzieć

Parasol Rosalina jest dostarczany bez podstawy parasola. Zalecamy stosowanie podstawy parasola, która może być wypełniona do 30kg. Stopa parasola musi być przystosowana do kija o średnicy Ø48mm. Czy chcesz bezpośrednio kupić odpowiednią podstawę parasola? Nie ma problemu, spójrz na naszą stopę do parasola Rosalina/Recanati (GP505XX), jest ona przystosowana do tego typu parasola. Dla optymalnej stabilności najlepiej jest wypełnić stopę piaskiem.

Co zawiera opakowanie przyjazne dla środowiska?

Parasol GP502XX dostarczany jest w ekologicznym opakowaniu bez kolorowych nadruków. 

Zawartość:

- 1x Parasol Rosalina GP502XX - 280x280 cm

- 1x Pokrowiec na parasol

 


Więcej informacji
EAN Code8717479091881
SKUGP502XX
© VONROC 2024