Chroń swoje meble ogrodowe dzięki pokrowcowi ochronnemu VONROC 245x150x95cm

Pokrowiec ochronny firmy VONROC to najwyższej jakości pokrowiec wykonany z recyklingowanego włókna PP Multifilament w nowoczesnym czarnym kolorze. Okładka posiada powłokę ochronną. Materiał i powłoka zostały opracowane specjalnie dla tych osłon i są wynikiem wieloletnich badań, rozwoju i ciągłych procesów doskonalenia. Twój stół i krzesła ogrodowe pozostaną ładne i świeże dzięki temu pokrowcowi ochronnemu! Pokrowce mają 245cm długości, 150cm szerokości i 95cm wysokości i są odpowiednie dla stołu z 6 do 8 krzesłami.

Główne zalety tej osłony ochronnej:

 • Pokrowiec jest najwyższej jakości i wykonany jest z włókna PP Multifilament.
 • Wyposażone w powłokę ochronną.
 • Bardzo łatwy w montażu, z rzepem na każdym rogu, aby zabezpieczyć pokrywę wokół mebli. Upewnij się, że osłona jest dobrze zamocowana, aby nie została porwana przez wiatr!
 • 100% wodoodporny. Wszystkie szwy i narożniki są pokryte taśmą ochronną, aby zapewnić wodoodporność pokrowca. W przypadku niektórych mebli dobrym pomysłem jest umieszczenie jakiegoś przedmiotu (np. przewróconego wiadra) pod pokrywą, aby zapobiec tworzeniu się kałuż. Jeśli tworzą się kałuże, należy je usunąć.
 • Mrozoodporne, odporne na promieniowanie UV i trwałe w kolorze. Używaj osłony przez cały rok! Zalecamy regularne zdejmowanie pokrywy w celu jej przewietrzenia.
 • Wybór przyjazny dla środowiska: Pokrywa wykonana jest z materiału pochodzącego z recyklingu. Sam pokrowiec nadaje się w 100% do recyklingu i jest to wybór świadomy ekologicznie, ponieważ meble będą służyć dłużej. Nawet nasze opakowania posiadają certyfikat FSC i nie zajmują zbędnej przestrzeni.
 • Osłona jest odporna na kwiaty i ptasie odchody, które w innych osłonach ulegają trwałemu zniszczeniu.
 • Materiały, z których wykonane są nasze osłony ochronne, zostały przetestowane przez TÜV Rheinland pod kątem wpływu promieniowania UV, penetracji wody, wpływu temperatury oraz zużycia, dzięki czemu jakość jest gwarantowana.
 • Pokrowiec jest dostarczany z klamrą. Po użyciu pokrowiec można złożyć i zwinąć (jak śpiwór lub namiot) i starannie związać klamrami, a następnie przechowywać.

Ważne wskazówki dotyczące korzystania z osłony ochronnej

Nigdy nie kładź pokrowca na mokrych/ wilgotnych meblach, pozwól mu dokładnie wyschnąć. Zapobiega to uszkodzeniom spowodowanym przez wilgoć i pleśń. Przed założeniem pokrowca należy najpierw usunąć wszelkie poduszki/poduszki. Mimo, że pokrowiec jest wodoodporny, tkanina może ulec zawilgoceniu. Na poduszki/poduszki możesz wykorzystać nasz specjalny worek na poduszki, dzięki któremu schludnie przechowasz poduszki i poduszki w domu, w szopie, na strychu, w garażu itp.

Co zawiera opakowanie przyjazne dla środowiska?

 • 1x Pokrowiec ochronny na meble ogrodowe - L - 245x150x95cm
 • 1x Klamra do przechowywania pokrowca

Więcej informacji
EAN Code8717479093878
SKUGC503XX
© VONROC 2024