Wielofunkcyjny prysznic ogrodowy VONROC 2w1.

Dzięki temu prysznicowi ogrodowemu VONROC można nie tylko brać prysznic na zewnątrz, ale dzięki lancy natryskowej, ten wielofunkcyjny prysznic ogrodowy może być również używany, na przykład, do podlewania kwiatów i roślin ogrodowych. Prysznic można łatwo ustawić w dowolnym miejscu w ogrodzie lub na tarasie dzięki statywowi. Za pomocą szpikulca do ziemi można również umieścić prysznic ogrodowy w piasku lub trawniku.  Następnie łatwo podłącz wąż ogrodowy do prysznica i ciesz się prysznicem lub rozpocznij nawadnianie!

Głowicę prysznica można dostosować w różnych wysokościach i pozycjach,  jest regulowana w zakresie 180 ° a słuchawka prysznicowa posiada 3 różne rodzaje natrysku, co jest nie tylko bardzo przyjemne podczas kąpieli pod prysznicem, ale także pożyteczne do podlewania roślin. Zdejmowana głowica natryskowa / lanca natryskowa jest wyposażona w drążek, dzięki czemu można łatwo dosięgnąć nawet wyższe miejsca. Na przykład podczas podlewania wiszących roślin, które wiszą wysoko, lub do mycia autobusu, przyczepy kempingowej lub wysokich okien. Łatwo dostosuj żądaną wysokość za pomocą prostego pokrętła od 1490 do 1900 mm.

Co zawiera opakowanie?

GS501XX dostarczane jest w przyjaznym dla środowiska szarym kartonie bez nadruku w pełnym kolorze dzięki temu jest łatwiejszy w recyklingu i nie szkodzi naszemu środowisku tak jak kolorowe nadruki.

Zawartość:

  • 1x prysznic/słuchawka prysznicowa z lancą natryskową
  • 1x uchwyt słuchawki prysznicowej/lancy natryskowej
  • 1x trójnóg

Więcej informacji
EAN Code8717479087532
SKUGS501XX
GS501XX_MANUAL (2.88 MB)
© VONROC 2024