Zacznij nawadnianie już teraz!

Zestaw startowy zwijalnego węża ogrodowego VONROC ułatwia podlewanie trawnika, roślin, mycie samochodu lub napełnianie basenu! Ten solidny i stabilny wózek na wąż jest wyposażony w wąż ogrodowy o długości 10 metrów, który można łatwo rozwinąć i wsunąć. Dodatkowe końcówki i złączki do węży.

Kompletny zestaw startowy

 Jakie to przyjemne? Po dostawie możesz od razu zacząć co zaplanowałeś! Dostarczony jest solidny i stabilny bęben z wężem, w tym 10-metrowy wąż ogrodowy ze złączami, złącze kranowe i dyszę rozpylającą.

Regulowana dysza: Poprzez obrócenie dyszy strumień wody można regulować z szerokiego strumienia mgły do ​​silnego strumienia. Dysza jest wymienna ze wszystkimi innymi znanymi markami i może być używana do różnych prac, takich jak podlewanie ogrodu i spłukiwanie resztek mydła z samochodu.

Złącza węża: Zestaw startowy wózka na wąż zawiera 4 końcówki do węża, z czego 3 nie mają ogranicznika wody, a 1 jest  z ogranicznikiem wody. Ogranicznik wody zapobiega, ciągłemu laniu wody przy wymianie lub przedłużaniu węża. Złącza węży nadają się do montażu na dostarczonym wężu. Dzięki systemowi szybkozłącza można go zamontować, na przykład, jednym kliknięciem dyszy lub połączenia gwintowanego. Złącza węży można również podłączyć do szybkozłączek wszystkich marek.

Złącze gwintowane: Złącze gwintowane ma gwint wewnętrzny 3/4 "i pierścień adaptera 3/4" do 1/2 ", dzięki czemu nadaje się do połączeń i gwintowników z gwintem zewnętrznym 1/2" i 3/4 ".

Dobrze wiedzieć!

Złącza, końcówki i dysza są wymienne ze wszystkimi innymi znanymi markami, które są wyposażone w system szybkozłącza.

Gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz

Zabierz go ze sobą wszędzie, gdziekolwiek jesteś, kompaktowa konstrukcja i uchwyt do przenoszenia kołowrotka ułatwiają podnoszenie i przenoszenie . Gotowy do pracy? Zroluj wąż łatwo i szybko dzięki praktycznej rączce z boku. Podczas przechowywania bębna na wąż przymocowujesz go do ramy za pomocą złącza do przechowywania.

Co zawiera eco opakowanie?

VONROC HR501XX dostarczany jest w szarym kartonie bez pełnego kolorowego nadruku.

Zawartość :

  • 1x HR501XX wózek na wąż ogrodowy
  • 1x 10m wąż ogrodowy
  • 1x dysza
  • 1x złączka z ogranicznikiem wody
  • 3x złączki do węża bez ogranicznika
  • 1x Złącze gwintowane żeńskie ”gwint wewnętrzny”
  • 1x Pierścień adaptera do połączenia gwintowanego „gwint zewnętrzny” na gwint wewnętrzny ½ ”

Więcej informacji
EAN Code8717479087525
SKUHR501XX
HR501XX_MANUAL (2.59 MB)
© VONROC 2024