Natychmiast rozpocząć nawadnianie!

Dzięki zestawowi wózka na wąż VONROC podlewanie trawnika, roślin, mycie samochodu czy napełnianie basenu nigdy nie było łatwiejsze! Ten wytrzymały zestaw wózka do węża jest wyposażony w 20-metrowy wąż wodny, który można łatwo wciągać i wyciągać, dwa złącza do węża z blokadą, cztery złącza do węża bez blokady, dwa złącza do dźwigu i co najmniej trzy różne dysze.

Kompletny zestaw

Wózek na wąż z 20 metrami węża ogrodowego: wąż można łatwo rozwinąć i włożyć dzięki bocznemu uchwytowi. Wózek można również łatwo przemieszczać dzięki wysokiemu uchwytowi i kółkom.

Dysze rozpylające: odpowiednie do różnych prac, takich jak podlewanie ogrodu czy spłukiwanie resztek mydła z samochodu. Poprzez przekręcenie dyszy rozpylającej można regulować strumień wody od szerokiego strumienia rozpylonego do silnego strumienia rozproszonego.

Multi spray: do różnych zadań związanych z wodą i czyszczeniem dzięki 8 regulowanym pozycjom. Od silnej mgły do silnego strumienia. Blokowany spust umożliwia bezwysiłkowe i ciągłe natryskiwanie.

Złącza węży: W zestawie znajduje się 6 złączek do węża, 4 bez ogranicznika wody i 2 z ogranicznikiem wody. Ogranicznik przepływu wody zapewnia, że po zmianie dyszy lub odłączeniu jej od węża woda przestaje płynąć. Dzięki systemowi szybkiego łączenia, można go zamontować za pomocą jednego kliknięcia na dyszy lub przyłączu kranowym.

Złącza kranowe: złącza kranowe można łatwo podłączyć do złącza węża. Przyłącze kranowe ma gwint wewnętrzny 3/4" i pierścień redukcyjny 3/4" do 1/2". Dzięki temu nadaje się do przyłączy i kranów z gwintem zewnętrznym 1/2" i 3/4".

Dobrze wiedzieć

Złączki i dysza są wymienne z innymi znanymi markami, które są wyposażone w systemy szybkozłączek.

Co zawiera opakowanie przyjazne dla środowiska?

S_HT502XX dostarczany jest w ekologicznym opakowaniu bez kolorowych nadruków.

Zawiera:

- 1x HT502XX Wózek na wąż

- 1x 20-metrowy wąż do wody

- 1x wąż przyłączeniowy 0,7 m

- 1x Regulowana dysza strumieniowa

- 1x Multi-dysza

- 2x Złącze węża z ogranicznikiem

- 4x Przyłącze węża bez ogranicznika

- 2x przyłącze kranowe ¾

- 2x Uszczelka dla przyłącza kranowego ¾ do ½

- 1x karta członkowska VONROC


Więcej informacji
EAN Code8717479092017
SKUS_HT502XX
© VONROC 2024