Parownica do tapet 2000W - 4,5L z wężem 3,5m

Oszczędzasz:
189,99 zł w tym VAT
Nadal 10+ w magazynie

Z łatwością pozbądź się starej tapety!

Wyprowadzka? A może remont mieszkania, w którym jest mnóstwo tapety? Parownica do usuwania tapet VONROC WS501AC doskonale nadaje się do tego zadania. Najważniejsza sprawa to, to że parownica jest Twoja nie musisz jej znikąd odbierać i później zawozić z powrotem, wypożyczać ze sklepu czy od przyjaciół! Płacisz raz i możesz do woli usunąć tyle tapety ile tylko zechcesz i kiedy tylko zechcesz!

Na jakiej zasadzie działa parownica do tapet?

Jak sama nazwa wskazuje urządzenie działa na parę. Do wytworzenia pary wszystko co musisz zrobić to tylko nalać wody, nie musisz już używać szkodliwych dla zdrowia i środowiska chemikaliów. W jednym ręku trzymasz parownik a w drugiej szpachelkę, wszystko co musisz zrobić to naparowywać miejsce przez 15-20 sekund po czym używając szpachelki z łatwością pozbyć się tapety a w między czasie możesz naparowywać już kolejną powierzchnię. Łatwe prawda?!

Najważniejsze elementy parownicy do usuwania tapet:

 • Pojemnik na wodę: parownica wyposażona jest w pojemnik na wodę i grzałkę. Wszystko co musisz zrobić to napełnić pojemnik wodą z kranu, grzałka ją podgrzeje do temperatury wrzenia dzięki czemu otrzymasz parę. Pojemność naczynia na wodę to 4.5l a czas pracy na jaki wystarcza pełny zbiornik to około 75 minut.
 • Kabel zasilający przyłącze i wąż parowy: parownica WS501AC działa na prąd i wyposażona jest w 2m kabel zasilający. Wąż parowy ma długość 3.5m, a możesz go połączyć z pojemnikiem na wodę za pomocą otrzymanego przyłącza. Dzięki długości węża parowego masz naprawdę dużą swobodę przy wykonywaniu swojego zadania. Nie ma potrzeby częstego przenoszenia urządzenia oraz podnoszenia go kiedy musisz wejść na drabinę co jest bardziej bezpieczne i dużo łatwiejsze.
 • Płyta parowa: zaprojektowana w taki sposób, żebyś mógł z łatwością naparowywać wybrane powierzchnie

Wskazówki:

 • Przy pracy z parownicą jedynie przy ścianach zalecamy przykryć podłogę oraz meble, aby zabezpieczyć te powierzchnie przed uszkodzeniami spowodowanymi skraplaniem się wody. Nie byłoby dobrze gdybyś przy pracy ze ścianami uszkodził podłogę czy meble
 • Najlepszym sposobem naparowywania jest działanie na mniejszych powierzchniach aby zaaplikować odpowiednią ilość pary aby później z łatwością móc usunąć tapetę w jednym kawałku. Niektóre powierzchnie na ścianie wysychają szybciej niektóre wolniej dlatego może okazać się że przed tym jak usuniesz tapetę w niektórych miejscach przyklei się ona na nowo.
 • Zawsze miej pod ręką właściwą szpachelkę lub nóż do usuwania tapet.
 • Nie zwlekaj zbyt długo z usunięciem tapety ze ściany kiedy już się od niej odczepi ponieważ klej może związać ją na nowo ze ścianą. Miej również pod ręką worek naśmieci aby wrzucić tam zerwaną tapetę co zaoszczędzi czasu na późniejsze sprzątanie.

Co znajdziesz w ekologicznym opakowaniu?

Parownica  VONROC WS501AC dostarczana jest do Państwa w brązowym kartonie, który nie jest w całości pokryty kolorowym nadrukiem, co czyni go dużo bardziej przyjazną środowisku naturalnemu oraz znacznie łatwiejszą w recyklingu.

Zawartość :

  • 1x Parownica do usuwania tapet VONROC WS501AC
  • 1x Torba na narzędzia VONROC
  • 1x Karta członkowska VONROC

 


Więcej informacji
EAN Code8717479085736
SKUWS501AC
Power input2000W
Mains voltage230-240V
Frequency50Hz
Tank volume4,5L
Working time75min
Hose3.5m
Power Cord length2m
Includes1x Wallpaper steamer - 1x VONROC Toolbag - 1x VONROC Member Card
WS501AC_MANUAL (7.57 MB)
© VONROC 2023