Bezprzewodowa i zwinna, dzięki tej kombinacji uporasz się z każdym zadaniem w mgnieniu oka!

Odkryj naszą akumulatorową wyrzynarkę VONROC! Dzięki wymiennemu akumulatorowi VPower 20 V, możesz kontynuować prace bez przerwy. Akumulator wykonany jest w  technologii litowo-jonowej dlatego nie ulega tzw. efektowi pamięciowemu oraz nie ulega samorozładowaniu. Ostrza wyrzynarki można wymieniać bez użycia narzędzi, a kąt pochylenia piły można regulować w zakresie od 0 do 45 stopni. Piła porusza się nie tylko w górę iw dół, ale również  porusza się lekko do przodu i do tyłu. To idealne rozwiązanie do cięcia długich elementów w miękkim materiale.

Platforma VONROC VPower 20V - Jakiego rodzaju baterii potrzebujesz do swojej wyrzynarki?

Ta akumulatorowa wyrzynarka jest dostarczana bez akumulatora i ładowarki. Wynika to z tego, że pilarka jest częścią platformy VONROC VPower 20V. Opcjonalnie możesz zamówić wymienną baterię 2,0 Ah lub 4,0 Ah. Dzięki platformie VONROC VPower 20V, wystarczy jeden akumulator i szybka ładowarka aby korzystać z kilku narzędzi! Wybierz tylko to, czego potrzebujesz i to w konkurencyjnej cenie! Pracuj bezpiecznie i wydajnie dzięki odpowiednim akcesoriom do pilarki.

Dzięki tej akumulatorowej wyrzynarce poradzisz sobie z najróżniejszymi kształtami i krzywymi.

Dzięki prowadnicy równoległej i przydatnemu laserowi jesteś w stanie dokładnie wyznaczyć linię cięcia. Ponadto nasz wyrzynarka posiada zintegrowane oświetlenie LED co pozwala ciąć przedmioty z jeszcze większą dokładnością. Dzięki miękkiemu uchwytowi dobrze leży w ręce poza tym posiada wyłączniki bezpieczeństwa ,dzięki czemu zapobiegniesz niekontrolowanemu włączeniu wyrzynarki. Narzędzie to może być używane do cięcia laminatu, ale także do drewna, metalu i tworzyw sztucznych.

Co znajduje się w ekologicznym opakowaniu?

JS501DC jest zapakowana w ekologiczne brązowe pudełko bez nadruku w pełnym kolorze. Pakiet zawiera również poręczną torbę wielokrotnego użytku do przechowywania narzędzi oraz kartę członkowską VONROC.

Zawartość:

  • 1x Wyrzynarka JS501DC ( UWAGA! Nie zawiera akumulatora oraz ładowarki)
  • 1x Brzeszczot HCS do drewna, dł. 115mm, 6 TPI
  • 1x Brzeszczot do metalu, dł. 76mm, 25 TPI
  • 1x równoległa prowadnica
  • 1x klucz
  • Torba narzędziowa VONROC
  • Karta Członkowska VONROC

Więcej informacji
EAN Code8717479072057
SKUJS501DC
Power input20V
Mains voltage20V
No load speed0-2.500/min
Pendulum action3+1
Mitre cut adjustment0-45°
Max. saw capacity in wood50mm
Max. saw capacity in steel8mm
Max. saw stroke25mm
Includes1x Toolbag, 1x Membershipcard, 1x Parallel guide, 1x HCS Saw blade for wood, length 115mm, 6 TPI, HSS Saw blade for metal, length 76mm, 25 TPI, 1x Hex key
© VONROC 2024