Nawodnienie... bez obaw o stres.

Uzupełnij swój system nawadniania o cyfrowy timer wody firmy VONROC! To poręczne urządzenie w pełni zautomatyzuje podlewanie Twojego trawnika, ogrodu (warzywnego) i innych ukochanych roślin botanicznych.
Wyobraź sobie: dokładna ilość wody nawadniającej w odpowiednim czasie, bez konieczności martwienia się o to.


Użytkowanie jest proste: Podłącz do kranu, podłącz wąż, ustaw pożądany program, a timer zrobi resztę. To więcej wolnego czasu, którym możesz się cieszyć. Możesz nawet wyjechać na wakacje. Oczywiście beztrosko! I bądźmy szczerzy... to stylowy dodatek do każdej baterii.

Inteligentny, stylowy i wytrzymały

Szeroki zakres ustawień interwałów i czasu trwania pozwala na zaprojektowanie w pełni spersonalizowanego harmonogramu podlewania (interwał: 1 godzina do 15 dni, czas trwania: 1sec do 99min). Twoje ustawienia są doskonale widoczne na dużym i wyraźnym wyświetlaczu LCD. Solidna obudowa z tworzywa ABS jest bardzo wytrzymała, a dzięki klasie ochrony IPX5 może znieść niejeden ulewny deszcz.

Wskazówka: Opcja krótkiego czasu trwania (1 sek<) sprawia, że ten automatyczny system nawadniania bardzo dobrze nadaje się do stosowania z doniczkami, ponieważ te mogą przyjąć tylko ograniczoną ilość wody.

Odpowiednie połączenie

Dzięki dołączonemu pierścieniowi adaptacyjnemu możliwe jest podłączenie timera nawadniania zarówno do kranów 26,5mm/G3/4 jak i 21mm/G1/2. Złącze do węża jest dostosowane do najbardziej popularnych marek węży, w tym naszej własnej kolekcji urządzeń nawadniających VONROC.

Wygoda od VONROC

Timer wykorzystuje baterie (2 x AA). W przypadku niskiego poziomu baterii przepływ wody zatrzymuje się automatycznie, aby uniknąć rozlania. Dzięki opcji "OPEN" można ominąć timer i korzystać z kranu ręcznie bez konieczności odłączania urządzenia. Aby zapewnić trwałość i długi okres użytkowania, timer wyposażony jest w wyjmowany, łatwy do czyszczenia metalowy filtr.

Warto wiedzieć:

- Timer wodny bardzo dobrze współpracuje ze zraszaczem ogrodowym VONROC (OS504XX) oraz metalowym zraszaczem pulsacyjnym VONROC (PS505XX).

- Zegar sterujący nie jest odporny na mróz. Nasza rada jest taka, aby w chłodniejsze dni odłączyć i przechowywać urządzenie w pomieszczeniu.

Kluczowe zalety cyfrowego czasomierza wody:

 • Szerokie możliwości programowania. Interwał: od 1 godziny do 15 dni, czas trwania: 1sec do 99min

   

 • Podwójna łączność (26,5mm/G3/4 & 21mm/G1/2)

   

 • Wytrzymała obudowa ABS i stopień ochrony IPX5.

   

 • Łatwe sterowanie i duży i wyraźny wyświetlacz.

   

 • Dobrze nadaje się do stosowania w doniczkach z kwiatami, dzięki opcji krótkiego czasu trwania.

   

 • Opcja "OPEN" pozwala na ręczne użycie kranu.

Dane techniczne:

 • Zasilanie: 2xAA baterie (nie dołączone)

   

 • Przyłącze wodne: 26,5mm/G3/4 i 21mm/G1/2

   

 • Ciśnienie robocze: 0,5 - 8 bar

   

 • Stopień ochrony: IPX5

   

 • Aplikacja sterująca: nie

   

 • Waga: 270 gr

   

 • Wymiary: 90 x 40 x 125 mm

Co znajduje się w ekologicznym opakowaniu?

Cyfrowy zegar do wody (WT502DC) jest wysyłany w ekologicznym pudełku bez pełnokolorowego nadruku.

Zawartość:
1 x Cyfrowy zegar do wody (WT502DC) - bez baterii 2xAA.

 


Więcej informacji
EAN Code8717479104079
SKUWT502DC
© VONROC 2023