UCZCIWA CENA Z REWELACYJNYMI PRODUKTAMI

 

BRĄZOWE OPAKOWANIA KARTONOWE NADAJĄCE SIĘ DO RECYKLINGU

Do pakowania naszych produktów używamy w 100% niebielonych, brązowych kartonów. Ponieważ VONROC jest marką w 100% internetową, kolorowy nadruk, jaki widzimy w sklepie, nie ma wartości dodanej i dlatego chętnie pomijamy całą chemię. Również kartony mogą być później bez problemu poddane recyklingowi.BRAK PLASTIKOWYCH OBUDÓW

Celowo zrezygnowaliśmy z dostarczania maszyn w staromodnych plastikowych pudełkach. Rezygnacja z plastikowych pudełek ma wiele istotnych zalet dla środowiska:

1. Badania pokazują, że w wielu przypadkach pudełka nie są wykorzystywane, lecz wyrzucane i niepotrzebnie obciążają środowisko.

2. Bez plastikowych skrzyń opakowania transportowe maszyn są średnio o 40% mniejsze, co oznacza, że o wiele więcej maszyn można przewieźć w kontenerze morskim lub w samochodzie kuriera. Dzięki temu uzyskuje się ogromne oszczędności paliwa i emisji CO2.

Aby mimo wszystko przechowywać maszyny i ich akcesoria w sposób uporządkowany, opracowaliśmy specjalne torby narzędziowe VONROC. P.S. Miłym szczegółem jest to, że torby te są wielokrotnego użytku i są bardzo poręczne do przechowywania przyborów gimnastycznych lub laptopa.UNIKNĄĆ NIEPOTRZEBNEGO WYSYŁANIA TAM I Z POWROTEM

Naszym celem jest ograniczenie do minimum przemieszczania i transportu pojedynczych paczek, ponieważ każde przemieszczenie kosztuje paliwo i powoduje emisję CO2. Co robimy

Dostawa; jako producent dostarczamy nasze produkty bezpośrednio do klienta. Jest to najkrótsza droga od producenta do konsumenta.

Zwroty; dostarczamy nasze maszyny z jasnymi opisami, specyfikacjami i zdjęciami, aby klienci wiedzieli z góry, co kupują, a liczba zwracanych maszyn była jak najmniejsza.

Gwarancja; wysyłamy Ci, w świetle środowiska i podatku CO2, w prawie wszystkich przypadkach gwarancyjnych bezpośrednio nowy produkt bez starego produktu zwrotu wniosku.

 

© VONROC 2023