Dostawa trwa 3-5 dni

Dostawa trwa 3-5 dni

Bezpłatna wysyłka od 240 zł

Bezpłatna wysyłka od 240 zł

Zwroty produktów za darmo

Zwroty produktów za darmo

Ochrona kupującego w Trusted Shops

Ochrona kupującego w Trusted Shops

Narzędzia

Narzędzia

Każdy Twój domowy projekt zaczyna się z VONROC! Myślisz o drobnych pracach czy o kompletnej renowacji – w VONROC zawsze znajdziesz odpowiednie narzędzia do swojego projektu. Nasza ekskluzywna marka oferuje przystępną cenę i najwyższą jakość w bardzo szerokim asortymencie. Niezależnie od tego, czy jesteś początkujący, czy bardziej doświadczony, z VONROC możesz podjąć każde wyzwanie!

Narzędzia elektryczne

Narzędzia elektryczne

Dzięki elektronarzędziom każda praca staje się łatwiejsza, a posiadanie wysokiej jakości elektronarzędzi jest niezbędne w każdym gospodarstwie domowym. Od wierteł po piły, od narzędzi wielofunkcyjnych po opalarki, VONROC oferuje kompleksowy wybór. Zapoznaj się z naszą imponującą ofertą i dowiedz się, które narzędzie musi znaleźć się w Twojej kolekcji!

Akcesoria do narzędzi

Akcesoria do narzędzi

Uzupełnij swoje elektronarzędzia VONROC naszą szeroką gamą akcesoriów. Baterie, ładowarki, części zamienne, zestawy rozszerzeń — tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby w pełni wykorzystać swoje ulubione narzędzia VONROC! Wszystko dobrze zorganizowane i zebrane w jednym, poręcznym miejscu!

Narzędzia ręczne

Narzędzia ręczne

Czasami dobre narzędzie ręczne jest dokładnie tym jedynym, którego potrzebujesz. Klucz grzechotkowy zapewniający dodatkową moc. Najwyższa precyzja klucza dynamometrycznego – oczywiście z nasadką w bardzo wesołych kolorach. W VONROC znajdziesz każde narzędzie ręczne, które pozwoli Ci z radością pracować nad ulubionym pojazdem.

Materiały potrzebne w pracy majestrkowicza

Materiały potrzebne w pracy majestrkowicza

Czy masz wszystko, czego potrzebujesz do swojego projektu... a może czegoś Ci brakuje? W VONROC oferujemy nie tylko świetne narzędzia, ale także wiele artykułów do rękodzieła. Od świateł roboczych po radia na placu budowy, od pistoletów do uszczelniania po grzejniki w miejscu pracy. Wszystko, co przyjdzie Ci do głowy, aby Twoja praca była łatwiejsza i przyjemniejsza. Sprawdź, czego brakuje w Twoim domu!

Transport & Składowanie

Transport & Składowanie

Przenoszenie ciężkich pudeł, skrzyń lub doniczek stanie się dziecinnie proste z poręcznym wózkiem ręcznym. Praca na wysokości nie będzie tak straszna z bezpieczną i solidną drabiną lub drabiną rozstawną. Zapobieganie nieprzewidzianym wypadkom stanie się łatwe, dzięki schludnemu i dobrze zorganizowanemu miejscu pracy. Skorzystaj z rozwiązań transportowych i magazynowych VONROC. Pracuj w sposób odpowiedzialny i bezpieczny - ZAWSZE.