Jesteśmy VONROC!

Witamy w VONROC, Twoim sklepie internetowym z elektronarzędziami, sprzętem ogrodniczym i artykułami gospodarstwa domowego. Rozwijamy się i wytwarzamy produtky własnej marki, dostarczając je prosto pod Twoje drzwi! Od czasu wprowadzenia na rynek naszego pierwszego wiertła w 2017 roku, szybko staliśmy się wiodącą firmą z branży e-commerce.
Obecnie jesteśmy aktywni w 16 krajach, a nasza imponująca oferta obejmuje ponad 500 pozycji i stale się poszerza.
Naszym mottem jest „Buduj swoją przyszłość”. Odzwierciedla ono nie tylko naszą ambicję wprowadzania na rynek wyjątkowych produktów, ale także zachęca wszystkich do pracy na rzecz zrównoważonej przyszłości.

 

 

ROC-solid: Kontrola jakości od początku do końca.

W VONROC wierzymy w rzemiosło.
Nasz zespół specjalistów może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu doskonałych elektronarzędzi. Wszystkie nasze produkty są starannie opracowywane przez nasz zespół w Zwolle (Holandia) i produkowane w ścisłej współpracy z naszym zespołem w Szanghaju (Chiny). Przez cały proces produkcyjny nasi inżynierowie ds. jakości testują wszystkie produkty, aby mieć pewność, że spełniają nasze wysokie standardy. Takie podejście zapewnia jakość produktów dla naszych klientów.

 

Obsługa w każdym języku.

Wysoko cenimy sobie osobistą interakcję z naszymi klientami. Dlatego mamy międzynarodowy zespół obsługi klienta, który pomaga każdemu klientowi w jego preferowanym języku. Potrzebujesz więcej informacji na temat konkretnego produktu? Masz pytania dotyczące zwrotów lub wątpliwości po zakupie?
Nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji.
Sprawdź nasze dane kontaktowe, godziny otwarcia i dostępność.

 

Zrównoważony rozwój: moc wyboru

Zrównoważony rozwój jest najwyższym priorytetem w VONROC i stale się rozwijamy pod tym względem. Aby to osiągnąć, wybieramy, to co najlepsze dla środowiska.
Brak sklepów stacjonarnych, ale dostępność online, która umożliwia nam bezpośrednią i sprawną dostawę prosto pod Twoje drzwi.
Żadnych niepotrzebnych chemikaliów w opakowaniach, za to pudełka kartonowe bez nadruków w pełnym kolorze i żadnych plastikowych pudełek, za to poręczna torba na narzędzia, która zabezpieczy Twoje narzędzia.
Oszczędza to niezliczoną ilość kilometrów, cenną przestrzeń transportową i pomaga zmniejszyć ilość odpadów z tworzyw sztucznych!

 

Jedna bateria do ROC them all

VONROC ma własną platformę akumulatorową: VPower 20V. Oszczędza to czas, koszty i kłopoty.
Dzięki szybkim ładowarkom akumulatory szybko się naładują, a zakup osobnego urządzenia jest o wiele tańszy! Co więcej, akumulatory VPower są kompatybilne zarówno z naszymi elektronarzędziami, jak i sprzętem ogrodniczym. Dzięki jednej baterii możesz korzystać z naszej pełnej gamy VPower.

 

ROC YOUR PLANET

Od lat nasza fundacja ROC YOUR PLANET z powodzeniem przekazuje darowizny lokalnym organizacjom, które skupiają się na czynieniu świata czystszym i bardziej ekologicznym miejscem. Wierzymy, że zaangażowanie użytkowników jest kluczowe, dlatego regularnie nominujemy trzy organizacje charytatywne, umożliwiając naszym klientom głosowanie w sprawie podziału darowizny.
W ten sposób wspólnie pracujemy na lepszą przyszłość. Jeśli chcesz wziąć udział w głosowaniu, zapisz się do naszego newslettera. Więcej informacji o naszej fundacji znajdziesz na stronie ROC YOUR PLANET.

© VONROC 2024