O VONROC

VONROC jest młodą i jedną z najszybciej rozwijających się firm E-Commerce w Holandii. Dzięki modelowi Direct to Consumer (D2C) VONROC dostarcza produkty dla majsterkowiczów i entuzjastów ogrodów. Założona w 2017 roku i obecnie działająca w 10 krajach w Europie. Z naszych biur w Zwolle i Szanghaju współpracujemy z 9 narodowościami.

Nasze ambicje są duże, zaczynamy w 2021 roku w 5 nowych krajach i chcemy wprowadzić na rynek dziesiątki nowych produktów, które sprawią, że ludzie będą naprawdę szczęśliwi. Chcemy to wszystko robić w inteligentny, innowacyjny sposób, gdzie analiza danych i technologie informacyjno-komunikacyjne odgrywają bardzo ważną rolę.

Nasze hasło brzmi "Zbuduj swoją przyszłość" i znajdziesz je nie tylko w naszych produktach, ale we wszystkim, co robimy; w sposobie pakowania, w sposobie obsługi zwrotów i gwarancji oraz w naszej własnej fundacji: RocYourPlanet. RocYourPlanet wspiera projekty środowiskowe we wszystkich krajach, w których prowadzimy działalność.

"Build Your Future" oznacza również nasz zespół i Twoją przyszłość. Każdy jest częścią zespołu i razem tworzycie sukces i każdy ma udział w tym sukcesie, ale także w dobrej zabawie, którą razem mamy. Nie rozmawiamy o sobie, ale ze sobą. Pozwala to na rozwój jako zespołu i jako osoby.

 

 

NASZA PLANETA, NASZA PRZYSZŁOŚĆ

VONROC rozwiązuje kwestie zrównoważonego rozwoju lepiej i skuteczniej niż tradycyjne marki elektronarzędzi.

 

NAJKRÓTSZA DROGA DO KLIENTA

Staramy się ograniczyć do minimum przemieszczanie i transport pojedynczych paczek. W końcu każdy ruch kosztuje paliwo i powoduje emisję CO2.

Dostawa: Jako producent, dostarczamy nasze produkty bezpośrednio do Ciebie. Jest to najkrótsza droga od producenta do konsumenta.

Zwroty: Dostarczamy nasze maszyny z jasnymi opisami, specyfikacjami i zdjęciami, abyś z góry wiedział, co kupujesz, a liczba zwracanych maszyn była jak najmniejsza.

Gwarancja: W większości przypadków gwarancyjnych wyślemy Ci nowy produkt natychmiast, bez konieczności odsyłania starego produktu.

 

BRAK PEŁNOKOLOROWEGO OPAKOWANIA

Brązowe kartony bez szkodliwych dla środowiska nadruków w pełnym kolorze. Fajnie i jako marka w 100% internetowa to logiczny krok.

Świadomie zrezygnowaliśmy z dostarczania maszyn w starych, plastikowych pudełkach. Po pierwsze, większość z nich jest natychmiast wyrzucana, a po drugie, opakowania maszyn bez plastikowych obudów są o 40% mniejsze, co bezpośrednio przekłada się na ogromną oszczędność paliwa i emisji CO2.

Aby móc nadal przechowywać maszyny wraz z akcesoriami, opracowaliśmy specjalne torby na narzędzia VONROC TOOLBAGS.

P.S. Bardzo przydatny również do przechowywania trampek lub laptopa.

 

© VONROC 2023