RAZEM BUDUJEMY LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ!

VONROC oznacza elektronarzędzia ROC-SOLID. Jakość za uczciwą cenę. VONROC lepiej i skuteczniej radzi sobie z kwestiami zrównoważonego rozwoju niż tradycyjne marki elektronarzędzi.

Na bieżąco analizujemy cały proces i staramy się wyeliminować wszystkie zbędne, szkodliwe dla środowiska materiały i czynności.

1. Do pakowania naszych produktów używamy w 100% niebielonych, brązowych kartonów.

2. Celowo zrezygnowaliśmy z dostarczania maszyn w staromodnych plastikowych pudełkach. W celu przechowywania maszyn i ich akcesoriów stworzyliśmy specjalne torby narzędziowe VONROC.

3. Naszym celem jest ograniczenie do minimum przemieszczania i transportu pojedynczych paczek, ponieważ każde przemieszczenie kosztuje paliwo i powoduje emisję CO2.

 

Powyższe nie jest jedyną rzeczą, którą się zajmujemy. Idziemy dalej i robimy to, co do nas należy, przekazując darowizny na rzecz różnych organizacji charytatywnych związanych z ochroną środowiska. Jak to zrobić? Zostań członkiem VONROC, a przekażemy 1 euro na rzecz fundacji "ROC YOUR PLANET FOUNDATION".

 

CZYM JEST FUNDACJA ROC YOUR PLANET?

ROC YOUR PLANET FOUNDATION jest fundacją wspierającą lokalne projekty i organizacje, których celem jest tworzenie lepszego świata. 

"Wspólna walka o lepszy i czystszy świat, jest centralnym punktem wizji ROC YOUR PLANET. Temperatury rosną, a to powoduje zmiany na naszej planecie, zagrażając każdemu aspektowi naszego życia. Od żywności, którą spożywamy, po wodę, którą pijemy i powietrze, którym oddychamy."

Dlatego ROC YOUR PLANET wspiera lokalne projekty na całym świecie, które dążą do tego, aby planeta była lepsza dla wielu ludzi, którzy na niej żyją, ponieważ razem możemy zbudować lepszy świat i przyszłość!

RAZEM Z FUNDACJĄ ROC YOUR PLANET

Co zrobi z tym fundacja "ROC YOUR PLANET FOUNDATION"? Co kwartał jeden z członków własnego zespołu ROC YOUR PLANET może wybrać organizację charytatywną, której chce przekazać darowiznę. Bo dawanie jest przyjemniejsze niż otrzymywanie! 

Cała kwota zostanie przekazana na wybrany przez danego członka zespołu cel charytatywny, który następnie będzie mógł przekazać czek.  

 

ZOSTAŃ CZŁONKIEM, MY PRZEKAZUJEMY DAROWIZNĘ

Za każdego nowego członka VONROC przekazujemy 1 euro na rzecz Fundacji ROC YOUR PLANET. Mamy nadzieję, że z czasem powitamy tysiące nowych członków i w ten sposób wszyscy razem wniesiemy znaczący wkład.

Więcej informacji o tej wspaniałej fundacji można znaleźć na stronie www.rocyourplanet.org.

© VONROC 2022