Ciesz się cieniem z tym wiszącym parasolem VONROC Bardolino

Składniki na idealny letni dzień: letni upał, orzeźwiający napój, dobra książka, grill z przyjaciółmi i rodziną oraz wygodny cień z parasola. Z tym wiszącym parasolem Bardolino firmy VONROC stworzysz piękny cień w ogrodzie lub na tarasie, będziesz mógł siedzieć na zewnątrz nawet w najgorętsze dni. Parasol Canrilever może być obracany o 360 stopni w 16 różnych krokach, jest odchylany i łatwy do ustawienia dzięki mechanizmowi obrotowemu. To w połączeniu z średnicą 3 metrów, zawsze będziesz miał miejsce w cieniu.

Dlaczego warto wybrać parasol VONROC Bardolino

  • - Parasol może być łatwo obracany o 360 stopni za pomocą pedału nożnego. Oznacza to, że zawsze możesz usiąść w cieniu bez konieczności przesuwania całego parasola.
  • - Parasol posiada ochronę 50+ UV, dzięki czemu możesz cieszyć się chłodnym cieniem w gorące letnie dni. Ta wartość UPF oznacza, że parasole blokują 98% promieniowania ultrafioletowego.
  • - W zestawie z poliestrowym pokrowcem, dla dłuższej żywotności parasola. Pokrowiec wyposażony jest w zamek błyskawiczny oraz kij z włókna węglowego ułatwiający użytkowanie.

Dobrze wiedzieć

Zalecamy stosowanie talerzy do parasoli (50x50 cm), aby odpowiednio zabezpieczyć parasol. Płytki do parasoli można zamówić bezpośrednio przy zamówieniu. Sprawdź nasze "talerze parasolowe Bardolino". Zestaw zawiera cztery talerze parasolowe.

Co zawiera opakowanie przyjazne dla środowiska?

Parasol GP501XX dostarczany jest w ekologicznym opakowaniu bez kolorowych nadruków. 

Co zawiera opakowanie przyjazne dla środowiska??

Parasol GP501XX dostarczany jest w ekologicznym opakowaniu bez kolorowych nadruków. 

Zawartość:

- 1x Parasol Bardolino GP501XX - Ø300cm

- 1x Pokrowiec na parasol


Więcej informacji
EAN Code8717479091874
SKUGP501XX
Parasol typeCantilever
Parasol dimensionsØ300cm
Parasol colourBlack
Parasol shapeRound
Parasol incl. baseNie
© VONROC 2023