Chroń swój stół ogrodowy dzięki pokrowcowi ochronnemu VONROC 225x105x75cm

Pokrowiec do salonu VONROC to najwyższej jakości pokrowiec wykonany z recyklingowanego włókna PP Multifilament w nowoczesnym, czarnym kolorze. Okładka posiada powłokę ochronną. Materiał i powłoka zostały opracowane specjalnie dla tych osłon i są wynikiem wieloletnich badań, rozwoju i ciągłych procesów doskonalenia. Twoje meble wypoczynkowe pozostaną stylowe i świeże dłużej z tym ochronnym pokrowcem i będą one trwać dłużej też! Pokrowiec ma 225cm długości, 105cm szerokości i 75cm wysokości.

Główne zalety tej osłony ochronnej na stół ogrodowy:

 • Najwyższej jakości pokrowiec wykonany z włókna PP Multifilament.
 • Wyposażone w powłokę ochronną.
 • Bardzo łatwy w montażu, z rzepami na każdym rogu, aby przymocować pokrowiec do mebli. Upewnij się, że dobrze przymocowałeś pokrowiec, aby nie zaczepiał się o wiatr.
 • 100% wodoodporny. Wszystkie szwy i narożniki są pokryte taśmą ochronną, aby zapewnić wodoodporność pokrowca. W przypadku niektórych mebli zalecamy umieszczenie pod pokrywą jakiegoś przedmiotu (np. poziomego wiadra), aby zapobiec tworzeniu się kałuż podczas deszczu. Jeśli pojawią się kałuże, należy je usunąć.
 • Mrozoodporne, odporne na promieniowanie UV i trwałe w kolorze. Stosować przez cały rok! Zaleca się regularne zdejmowanie osłony w celu sprawdzenia jej stanu.
 • Wybór przyjazny dla środowiska: sam pokrowiec w 100% nadaje się do recyklingu i jest świadomym wyborem dla środowiska, po prostu dlatego, że Twoje meble będą trwalsze! Nawet opakowanie posiada certyfikat FSC i nie zawiera zbędnego plastiku.
 • Pokrowiec ten jest odporny na działanie promieni słonecznych i ptasich odchodów, które mogłyby trwale uszkodzić inne pokrowce.
 • Materiały, z których wykonane są nasze pokrowce, zostały przetestowane przez TÜV Rheinland pod kątem wpływu promieniowania UV, przenikania wody, wpływu temperatury i zużycia, dzięki czemu jakość jest gwarantowana.
 • Pokrowiec jest dostarczany z klamrą. Po użyciu pokrowiec można złożyć i zwinąć (jak śpiwór lub namiot) i schludnie związać klamrami w celu przechowywania.

Ważne wskazówki dotyczące korzystania z osłony ochronnej

Nigdy nie kładź pokrowca na mokrych/ wilgotnych meblach, pozwól mu dokładnie wyschnąć. Zapobiega to uszkodzeniom spowodowanym przez wilgoć i pleśń. Przed założeniem pokrowca należy najpierw usunąć wszelkie poduszki/poduszki. Mimo, że pokrowiec jest wodoodporny, tkanina może ulec zawilgoceniu. Na poduszki/poduszki możesz wykorzystać nasz specjalny worek na poduszki, dzięki któremu schludnie przechowasz poduszki i poduszki w domu, w szopie, na strychu, w garażu itp.

Co zawiera opakowanie przyjazne dla środowiska?

 • 1x Pokrowiec ochronny na stół ogrodowy - 225x105x75cm
 • 1x Klamra do przechowywania pokrowca

Więcej informacji
EAN Code8717479093915
SKUGC507XX
© VONROC 2024