Chroń swoje poduszki w ogrodzie z workiem na poduszki kołdrę VONROC 125x40x50cm

Torba Dune firmy VONROC to najwyższej jakości torba wykonana z recyklingowanego włókna PP Multifilament w nowoczesnym, czarnym kolorze. Torba posiada powłokę ochronną. Materiał i powłoka zostały opracowane specjalnie dla tych zabezpieczeń i są wynikiem wieloletnich badań, rozwoju i ciągłych procesów doskonalenia. Dzięki temu ochronnemu pokrowcowi Twoje poduszki ogrodowe dłużej pozostaną ładne i świeże, a także dłużej będą Ci służyć! Worek na poduszki ma 125cm długości, 40cm szerokości i 50cm wysokości, worek jest odpowiedni dla 4 do 6 poduszek w zależności od wielkości i grubości poduszek.

Główne zalety tego worka na kołdrę:

-Torba jest najwyższej jakości wykonana z włókna PP Multifilament.

-Wyposażone w powłokę ochronną.

-Bardzo łatwa w użyciu, torba wyposażona jest w zamek błyskawiczny, dzięki czemu można ją bezpiecznie zamknąć oraz w dwa uchwyty ułatwiające przenoszenie torby.

-100% wodoodporny. Wszystkie szwy i narożniki pokryte są taśmą ochronną, co gwarantuje wodoodporność torby. Ale przez zamek błyskawiczny może przeciekać. Dlatego też worek należy przechowywać w pomieszczeniach zamkniętych, w garażu lub w szopie, a nie stale na zewnątrz.

-Mrozoodporne, odporne na promieniowanie UV i trwałe w kolorze. Stosować przez cały rok! Zaleca się regularne zdejmowanie osłony w celu sprawdzenia jej stanu.

-Wybór przyjazny dla środowiska: sam pokrowiec w 100% nadaje się do recyklingu i jest świadomym wyborem dla środowiska, po prostu dlatego, że Twoje meble będą trwalsze! Nawet opakowanie posiada certyfikat FSC i nie zawiera zbędnego plastiku.

-Materiały, z których wykonane są nasze pokrowce, zostały przetestowane przez TÜV Rheinland pod kątem wpływu promieniowania UV, przenikania wody, wpływu temperatury i zużycia, dzięki czemu jakość jest gwarantowana.

-Pokrowiec jest dostarczany z klamrą. Po użyciu pokrowiec można złożyć i zwinąć (jak śpiwór lub namiot) i schludnie związać klamrami w celu przechowywania.

-Nigdy nie wkładaj mokrych/ wilgotnych klocków do torby, pozwól im dokładnie wyschnąć. Zapobiega to uszkodzeniom spowodowanym przez wilgoć i pleśń.

Co zawiera opakowanie przyjazne dla środowiska?

- 1x Worek na poduszki ogrodowe - 125x40x50cm

- 1x klamra do przechowywania torby


Więcej informacji
EAN Code8717479093939
SKUGC509XX
© VONROC 2024