Rozwijający się wąż ogrodowy do wszystkich projektów nawadniania

Ten wąż ogrodowy firmy VONROC to prawdziwy hit! Po podłączeniu węża do kranu, jego długość rośnie trzykrotnie i osiąga nawet 30 metrów. Po zakręceniu kranu wąż automatycznie kurczy się do 10 metrów. W ten sposób wąż można podnieść i przechowywać na dołączonym do zestawu plastikowym uchwycie na wąż. Uchwyt jest łatwy do zamocowania na ścianie, a wąż można bardzo łatwo owinąć wokół.

Do jakich projektów nadaje się wąż ogrodowy?

Ten rozszerzający się wąż ogrodowy jest bardzo wszechstronny. Z łatwością można podlewać rabaty kwiatowe, trawniki i rośliny doniczkowe. Może chcesz wyczyścić meble ogrodowe lub umyć samochód? Nie ma problemu, wąż ogrodowy nadaje się do większości rzeczy! Dołączona dysza jest regulowana od szerokiego strumienia mgły do silnego strumienia twardego. Dzięki temu dysza nadaje się do wielu różnych prac.

Główne zalety tego rozszerzającego się węża ogrodowego:

-Dostarczany jest z 1 złączką do węża z ogranicznikiem wody i 1 złączką do węża bez ogranicznika wody. Dzięki blokadzie wody, po zmianie dyszy lub zdjęciu dyszy z węża, woda przestaje płynąć, co zapobiega również przeciekaniu węża.

-Elastyczny wąż ogrodowy ma minimalną długość 10 metrów, ale można go przedłużyć nawet trzykrotnie do długości 30 metrów.

-Dzięki kompaktowym rozmiarom, niewielkiemu ciężarowi i dołączonemu uchwytowi wąż ogrodowy jest łatwy do przechowywania.

Co znajduje się w pakiecie ekologicznym?

Rozwijający się wąż ogrodowy VONROC FH501XX dostarczany jest w ekologicznym opakowaniu bez kolorowych nadruków. 

Zawartość:

-1x Wąż ogrodowy rozciągliwy 10 - 30 metrów, 2 złączki do węża (jedna z blokadą i jedna bez blokady)

-1x Regulowana dysza

-1x Plastikowy uchwyt na wąż


Więcej informacji
EAN Code8717479091928
SKUFH501XX
© VONROC 2024