Ukończ swoją pracę z naszą wiertarko-wkrętarką akumulatorową 16V VONROC

Z naszą silną i kompaktową wkrętarka CD504DC każda praca to bułka z masłem. Powieszenie mebli w kuchni, naprawa desek podłogowych, powieszenie żyrandola na suficie; bez dwóch zdań ta wiertarko-wkrętarka potrafi to wszystko!

Praktyczna, wszechstronna!

Ta wytrzymała wiertarko-wkrętarka posiada maksymalny moment obrotowy 23Nm oraz dwustoipniową skrzynię biegów.  Możesz wybrać z jaką predkoscią chcesz pracować, niski bieg ( 0-350/min) czy wysoki bieg (0-1300/min).

Dodatkowo nasza wiertarko-wkrętarka posiada 17 różnych ustawień momentów obrotowych. Rozmiary wierteł oraz bitów mogą sięgać 10mm. Wiertarko-wkrętarka VONROC jest na prawdę odpowiednim narzędziem w każdym  domu, ogrodzie czy warsztacie.

Komplet w naprawdę dogodnej i rozsądnej cenie!

W momencie zakupu naszej wiertarko-wkrętarki VONROC otrzymasz nie tylko wiertarko-wkrętarkę ale również, 16v 1.5Ah beterię oraz szybką ładowarkę dzięki której w pełni naładujesz swój akumulator w 80 minut. Dodatkową zaletą Technologii Litowo-jonowej akumulatora jest to że nie ulega samorozładowaniu czy uszkodzeniom wewnętrznym.

 

Wskazówka: W razie potrzeby, możesz zamówic  dodatkowy akumulator (CD811AA) bądz dodatkową ładowarkę (CD812AA)

Zalety naszej wiertarko-wkrętarki

Wiertarko-wkrętarka wyposażoona jest w zintegrowane oświetlenie LED, które zapewnia odpowiednie oświetlenie ciemnych, czasem trudno dostępnych miejsc. Dla optymalnych warunków pracy nasza wkrętarka posiada miękki wygodny uchwyt oraz waży jedynie 1kg!

Opcjonalnie dodatkowo aby uzupelnić swój zestaw wiertarko-wkrętarki możesz zamówić dodatkowe akcesoria. Na przyklad 31-elementowy zestaw bitów do wkręcania śrub (CD806AA) dzięki czemu zakończysz każdą pracę. Jeśli chcesz uczynić swój zestaw całkowicie kompletnym zamów  8 wierteł  do drewna CD807AA, oraz 8 wiertel do metalu CD807AA

Co zawiera ekologiczne, przyjazne srodowisku opakowanie?

Narzedzie CD504DC dostarczane jest w ekologicznym przyjaznym srodowisku  opakowaniu w szarym kartonie, który nie jest pokryty kolorowym nadrukiem. Pakiet zawiera równiez  torbe, w której mozna bezpiecznie przechowywac narzedzie, oraz karte czlonkowska VONROC.

Pakiet zawiera:

  • 1x CD504DC 16V akumulatorowa wiertarko wkretarka
  • 1x Akumulator Litowo joinowy 16V 1.5Ah
  • 1x szybka ladowarka
  • 1x bit koncowka do wkrecania 50mm PH2 (jakosc S2)
  • 1x bit koncowka do wkrecania 50 mm PZ2 (jakosc S2)
  • Torba narzedziowa VONROC
  • Karta Czlonkowska VONROC

Więcej informacji
EAN Code8717479083343
SKUCD504DC
Number of speeds2
No load speed position I0 - 350/min
No load speed position II0 - 1300/min
Battery1.5Ah
Max. drill capacity in wood20mm
Max. drill capacity in steel6mm
Number of torque positions17 + 1
Max. screw diameter10mm
© VONROC 2024