Wielofunkcyjny pistolet na klej dla każdego majsterkowicza!

Na prawdę poręczny i użyteczny pistolet do kleju do tworzenia kreatywnego, podczas pracy przy swoim hobby, tworzeniu dekoracji, oraz do lekkich oraz prostych prac wokół domu. Przeznaczony do  klejenia ceramiki, drewna, tworzyw sztucznych, szkła, skóry, metalu a nawet elektroniki! Tak na prawdę z naszym pistoletem na klej VONROC możesz skleić prawie wszystko!

Prosty i łatwy w użyciu dyspenser kleju!

Już nigdy nie użyjesz za dużo lub za mało kleju, już nigdy nie bedziesz musiał martwić się że klej znajduje się na podłodze, dywanie czy stole! Nasz pistolet na klej wyposażony jest w system anti-drip, który zapobiega kapaniu. Ułatwia to pracę, ponieważ nie musisz sie martwic czy klej nie zostanie gdzie w niepożądanym miejscu na przyklad przy klejeniu listew przysufitowych nie nakapie ma ścianę czy meble. Dzięki naszemu pistoletowi pokryjesz powierzchnię do przyklejenia w idealny sposób.

Dzięki wysokiej mocy 70W nagrzewa się bardzo szybko (3-5 minut). Klej dozowany jest mechanicznie ,dzięki czemu praca wykonana jest na prawdę perfekcyjnie.  Spust pistoletu nie wymaga użycia dużej siły co czyni go super łatwym w użyciu. Nasz pitolet komfortowo leży w dłoni dzięki ergonimicznemu designowi. Nadaje się do wykonywania pracy bardzo szybko dzięki wydajności 8-12 gram na minutę. To na prawdę szybko!

Zaprojektowany do bezpiecznego użytkowania

Mądre zaporjektowanie naszego pistoletu pozwala uniknąć wielu przykrych  sytuacji jak na przyklad dotknięcia nagrzanym elementem stołu, podłogi czy dłoni. Dodatkowo pistolet wyposażony jest w mały statyf na przodzie dzięki któremu aplikacja nowej pałeczki z klejem, jest przede wszystkim bezpieczna ale również bardzo prosta.

Naszego pistoletu możesz użyć na przyklad do następujących zadań:

  • Sklejania drewnianych elementów mebli
  • Odklejonych części wykładziny
  • W dziecinny sposób przykleisz małe lusterka w łazience
  • Możesz również naprawić uszkodzone donice dekoracyjne czy inne elementy ceramiczne
  • Szybko i sprawnie zamontujesz gumowe uszczelki w drzwiach i oknach

Co zawiera ekologiczne, przyjazne środowisku opakowanie?

Urządzenie GG501AC dostarczane jest w ekologicznym przyjaznym środowisku opakowaniu w szarym kartonie, który nie jest pokryty kolorowym nadrukiem. Pakiet zawiera równiez  torbę, w której można bezpiecznie przechowywać narzędzie, oraz kartę członkowską VONROC.

Pakiet zawiera:

  • 1x Pistolet na klej- GG501AC 70W ø11.2mm
  • 8x  sztyft kleju
  • 1x Torba na narzędzia VONROC
  • 1x Karta Członkowska VONROC

Więcej informacji
EAN Code8717479081462
SKUGG501AC
Mains voltage70W
Includes1x Glue gun 70W - 8x Glue sticks ⌀11,2mmx100mm - 1x VONROC Tool bag - 1x VONROC Member card
Diameter glue sticks11,2mm
© VONROC 2024