Polerka dual action o dużej mocy do każdej pracy polerskiej!

Musisz usunąć zadrapania na lakierze lub zniwelować utleniony lakier ze swojego samochodu czy przyczepy kempingowej? Z polerką VONROC lakier na twoim samochodzie, łodzi czy przyczepie kempingowej będzie jak nowy w mgnieniu oka. Ten kompletny zestaw zawiera 4 pady polerskie.

Polerka podwójnego działania VONROC - Bezpieczne polerowanie bez względu na wysoki stopień erozji.

Polerka ma skok 21 mm i średnicę pada 150 mm. Pozwala to na szybkie i bezpieczne polerowanie, ponieważ farba się szybko nie nagrzewa. Dzięki temu jest odpowiednia dla każdego, kto chce wypolerować samochód lub łódź. Zarówno dla początkującego, jak i profesjonalisty!

Polerka jest wyposażona w regulację prędkości, elektronikę łagodnego rozruchu i elektronikę zapewniającą stałą prędkość. W ten sposób, nawet podczas ciężkiej pracy, prędkość pozostaje stała, a ty otrzymasz taką samą jakość na całej powierzchni i brak różnic połysku. Samodzielnie możesz dostosowywywać prędkość do odpowiedniej pracy.

Ta polerka posiada ergonimiczny uchwyt i 4-metrowy gumowy kabel, co daje tę korzyść, że masz swobodę ruchów oraz nie musisz się bać że kabel zarysuje twój świeżo wypolerowany lakier.

Do czego możesz użyć tej polerki?

 • Czyszczenie i polerowanie lakieru samochodu lub łodzi
 • Usuwanie zarysowań, polerowanie lub usuwanie utlenionych powierzchni na lakierze
 • Lakier błyszczy i jest wolny od jakichkolwiek zarysowań

Który pad polerski jest najbardziej odpowiedni do rodzaju twojej pracy?

 Zestaw do polerowania VONROC składa się z 3 padów polerskich - jednego średniego, jednego drobnego i jednego bardzo drobnego. W zależności od użytej substancji do polerowania, z tymi trzema padem do polerowania zawsze masz pod ręką odpowiednie narzędzie.

Aby ustalić, której podkładki polerskiej potrzebujesz, zalecamy przetestowanie jej w miejscu testowym. W ten sposób możesz sprawdzić, jak gruba (lub delikatna) musi być podkładka, aby uzyskać pożądany efekt. Rozpocznij od delikatnej podkładki polerskiej, używając białej drobnej substancji polerskiej. Jeśli zobaczysz satysfakcjonujące wyniki, możesz rozpocząć polerowanie całej powierzchni. Każda powierzchnia do polerowania musi zostać przetestowana, ponieważ wszystkie lakierowane powierzchnie są różne. Jeśli użyjesz lekkiej substancji do polerowania z podkładką do polerowania, zawsze możesz później użyć cięższej substancji do polerowania. Zaleca się, aby nie robić tego inaczej.

Po zakończeniu procedury polerowania i zniknięciu wszystkich zadrapań nadszedł czas, aby wybrać odpowiednią kombinację polerowania. Możesz do tego użyć wosku lub uszczelniacza. Zestaw polerski VONROC składa się z najczęściej używanych padów polerskich do najczęstszych lakierów i zadrapań. Zasadniczo pady mogą być używane do:

 • Pomarańczowy: średni pad do polerowania
 • Czarny: drobny pad do polerowania / wykańczania
 • Biały: bardzo drobna podkładka do wykończenia

Co znajduje się w w ekologicznym opakowaniu ?

Zestaw S2_PM501AC dostarczany jest do Państwa w szarym kartonie, który nie jest w całości pokryty kolorowym nadrukiem dzięki czemu można go łatwo zutylizować i jest zupełnie bezpieczny dla naszego środowiska naturalnego. Paczka zawiera również kartę członkowską VONROC dzięki której możesz utworzyć konto na naszej stronie internetowej i być cały czas na bieżąco z naszymi produktami.

Zawartość:

 • 1x polerka dual action PM501AC
 • 1x podkładka pod pad polerski 150mm M8 12mm guma, z rzepem do mocowania padów polerskich
 • 3x pad polerski 150mm pomarańczowy – średni
 • 2x pad polerski 150mm czarny – drobny
 • 2x pad polerski 150mm biały – bardzo drobny
 • 1x klucz do wymiany podkładki pod pady polerskie
 • Torba narzędziowa VONROC
 • Karta członkowska VONROC

Więcej informacji
EAN Code8717479085637
SKUS2_PM501AC
Power input1050W
Mains voltage220-240V
Frequency50Hz
No load speed1400-4800/min
Disc diameter150mm
© VONROC 2024