Chroń swoje poduszki i jaśki ogrodowe z workiem na poduszki VONROC 75x75x90cm

Ten pokrowiec na poduszki firmy VONROC to najwyższej jakości worek wykonany z przetworzonego włókna PP Multifilament w nowoczesnym czarnym kolorze. Torba posiada powłokę ochronną. Materiał i powłoka zostały opracowane specjalnie dla tych zabezpieczeń i są wynikiem wieloletnich badań, rozwoju i ciągłych procesów doskonalenia. Dzięki temu ochronnemu pokrowcowi Twoje poduszki ogrodowe dłużej pozostaną ładne i świeże, a także dłużej będą Ci służyć! Worek na poduszki ma 75cm długości, 75cm szerokości i 90cm wysokości, worek jest odpowiedni dla 6 do 8 poduszek w zależności od wielkości i grubości poduszek.

Główne zalety tego worka na kołdrę:

-Wysokiej jakości pokrowiec wykonany z recyklingowanego włókna PP Multifilament.

-Wyposażony w powłokę ochronną.

-Bardzo łatwa w użyciu, torba wyposażona jest w zamek błyskawiczny, który bezpiecznie zamyka torbę. Dodatkowo torba wyposażona jest w dwa uchwyty ułatwiające transport torby.

-W 100% wodoodporna. Wszystkie szwy i narożniki są pokryte taśmą ochronną, aby zagwarantować, że pokrowiec jest wodoodporny. Jednak zamek błyskawiczny zawsze może przepuszczać wodę. Dlatego te worki do przechowywania nie są wodoodporne i zalecamy przechowywanie worka w szopie, schowku lub na strychu. A nie stale na zewnątrz.

-Mrozoodporne, odporne na promieniowanie UV i trwałe w kolorze. Używaj go przez cały rok! Zalecamy regularne zdejmowanie pokrowca, aby go przewietrzyć.

-Wybór przyjazny dla środowiska: sam pokrowiec w 100% nadaje się do recyklingu i jest świadomym wyborem dla środowiska, po prostu dlatego, że Twoje meble będą trwalsze! Nawet opakowanie posiada certyfikat FSC i nie zawiera zbędnego plastiku.

-Materiały, z których wykonane są nasze pokrowce ochronne, zostały przetestowane przez TÜV Rheinland pod kątem odporności na promieniowanie UV, przepuszczalności wody, temperatury i zużycia, dzięki czemu jakość jest gwarantowana.

-Pokrowiec jest wyposażony w pętlę z haczykiem. Po użyciu pokrowiec można złożyć i zwinąć (jak śpiwór lub namiot) i starannie zawiązać za pomocą rzepów, a następnie schować.

-Nigdy nie kładź pokrowca na mokrych / wilgotnych poduszkach, pozwól im najpierw dobrze wyschnąć, aby zapobiec uszkodzeniom spowodowanym przez wilgoć i/lub pleśń.

Co zawiera opakowanie przyjazne dla środowiska?

-1x Pokrowiec na poduszkę ogrodową - 75x75x90cm

-1x klamra do przechowywania torby


Więcej informacji
EAN Code8717479093946
SKUGC510XX
© VONROC 2024