Zestaw dysz do pistoletów na gorące powietrze - 5 szt.

Oszczędzasz:
97,99 zł w tym VAT
Nadal 10+ w magazynie

Kompletny zestaw akcesoriów do pistoletu na gorące powietrze

Zestaw VONROC zawiera 5 różnych dysz, które nadają się do pistoletów na gorące powietrze VONROC HA501AC i HA502AC. Zestaw nadaje się również do pistoletów na gorące powietrze innych marek z przyłączem dla dysz Ø35mm.

Do czego służą różne mocowania?

- Zapalniczka BBQ: Do rozpalania grilla lub kosza na śmieci super szybko. Koniec z zapałkami, zapalniczkami i chemikaliami!

- Dysza odblaskowa: Idealna do gięcia rur plastikowych, lutowania rur miedzianych, nakładania rur termokurczliwych itp.

- Dysza rozpraszająca powietrze: rozprowadza gorące powietrze na obrabianej powierzchni. Bardzo dobrze nadaje się do usuwania starych wykładzin podłogowych lub winylu w wysokiej temperaturze i/lub do wypalania farby.

- Dysza redukcyjna (mała): do zastosowania, gdy chcemy ogrzać tylko część powierzchni. Przydatny zarówno przy pracach lutowniczych, jak i rozlutowniczych oraz przy gięciu rur z tworzyw sztucznych.

- Dysza redukcyjna (średnia): Do zastosowania, gdy chcemy ogrzać tylko część powierzchni. Przydatny zarówno przy pracach lutowniczych, jak i rozlutowniczych oraz przy gięciu rur z tworzyw sztucznych. Ta dysza ma podniesioną krawędź, dzięki czemu ciepło jest odwrócone od materiałów, które nie powinny lub nie mogą być ogrzewane.

Co znajduje się w przyjaznym dla środowiska opakowaniu?

- 1x palnik grillowy Ø35mm

- 1x dysza odblaskowa Ø35mm

- 1x dysza rozpraszająca powietrze Ø35mm

- 1x dysza redukcyjna (s) Ø35mm - Ø22mm

- 1x dysza redukcyjna (m) Ø35mm - Ø22mm


Więcej informacji
EAN Code8717479091393
SKUHA801AA
© VONROC 2023