Nienaganne uderzenie(klucz)!

Moc, kontrola i komfort w kompaktowym urządzeniu o wysokiej jakości. Ten klucz udarowy oferuje kompletny pakiet!

Całkowita kontrola

Podczas używania elektronarzędzi ważne jest, aby mieć nad nimi kontrolę. Ten klucz udarowy oferuje pełną kontrolę. Istnieje możliwość wyboru pomiędzy czterema ustawieniami momentu obrotowego: 100, 200, 300 i 400 niutonometrów (Nm). Wystarczy nacisnąć przycisk, aby dobrać odpowiednią wartość do wykonywanej pracy. W ten sposób zapobiega się uszkodzeniu lub nadmiernemu dokręceniu, a jednocześnie posiada się narzędzie wystarczająco mocne, aby poluzować nawet najciaśniejsze śruby. Oprócz kontroli nad mocą, istnieje również kontrola nad prędkością. Dzięki zmiennemu spustowi prędkości obrotowej możesz stopniowo nadawać pożądaną prędkość obrotową, co pozwala na bardzo precyzyjną pracę.
Do tego dochodzi oczywiście przełącznik kierunku obrotów, dzięki któremu można szybko i łatwo kontrolować kierunek obrotów.

Szerokie zastosowanie

Dzięki całkowitej kontroli, to uderzenie ma szerokie zastosowanie i nadaje się do wielu prac. Na przykład przy konserwacji samochodów. Koła, karoseria, części silnika... pracuj do woli przy swoim ulubionym pojeździe! Ale także: montaż krokwi, budowa maszyn, konstrukcje stalowe, budowa szklarni, konserwacja dachów i projekty związane z obróbką drewna (jak budowa szopy, tarasu lub ganku). Mnóstwo możliwości! Wysoka prędkość obrotowa (do 2300 obr./min) i duża siła udaru (3000 pm) sprawiają, że ten klucz udarowy nadaje się również do wkręcania śrub samogwintujących.

Dzięki kwadratowemu uchwytowi 1/2" ten klucz udarowy jest przeznaczony specjalnie do nakrętek i śrub w najbardziej popularnych rozmiarach (nie nadaje się do śrub).

Wygodny, trwały i kompletny

Obok kontroli jest jeszcze komfort. Ergonomicznie zaprojektowany uchwyt z powłoką Soft Grip zapewnia wygodne dopasowanie, dzięki czemu nadaje się do długotrwałego użytkowania. Skoro mowa o długim użytkowaniu: Mocna aluminiowa obudowa przekładni gwarantuje długotrwałą wytrzymałość.
Aby ten mocarz był kompletny, dołączyliśmy 4 nasadki w najbardziej popularnych rozmiarach (nakrętki koła): 17mm, 19mm, 21mm i 23mm. Ponadto, narzędzie posiada wbudowaną lampkę LED, dzięki czemu Twoja praca będzie zawsze dobrze oświetlona. A w zestawie znajduje się poręczny zaczep do paska!

Najważniejsze zalety akumulatorowego klucza udarowego

 • Z czterema ustawieniami momentu obrotowego: 100, 200, 300 i 400 niutonometrów (Nm). Wystarczy nacisnąć przycisk, aby dobrać odpowiednią wartość do wykonywanej pracy.

   

 • Moc wystarczająca do zmiany opon (samochodowych).

   

 • Pracuj bardzo precyzyjnie dzięki spustowi o zmiennej prędkości.

   

 • Łatwa zmiana kierunku obrotów za pomocą przełącznika kierunku.

   

 • Aluminiowa obudowa przekładni gwarantuje dużą trwałość.

   

 • Duża moc w kompaktowej maszynie: Dzięki mechanizmowi młotkowemu klucz udarowy jest znacznie mocniejszy niż wiertarka akumulatorowa.

   

 • Duża prędkość obrotowa (2300 p/m) i duża szybkość udaru (3000 p/m).

   

 • W zestawie z 4 nasadkami: 1/2" - 17mm, 19mm, 21mm & 22mm.

Warto wiedzieć

- VONROC oferuje wysokiej klasy zestaw nasadek! Specjalnie zaprojektowany do wymiany opon. Wyjątkowo długie i z powłoką teflonową. Sprawdź Zestaw nasadek - 1/2" - 5 sztuk (TW801AA)
- Szukasz modelu akumulatorowego o porównywalnej mocy? Spójrz na klucz udarowy 450W - 350Nm (IW503AC)
- Szukasz większej mocy? Sprawdź ten bardzo mocny model! Klucz udarowy 950W - 600Nm (IW504AC)
- Szukasz nieco mniejszej mocy? Sprawdź akumulatorowy klucz udarowy 20V - 150Nm (IW501DC)

VONROC VPower 20V Platforma - Jakiego typu akumulatora potrzebujesz do swojego klucza udarowego?

Ten klucz udarowy jest dostarczany z akumulatorem 2,0Ah i ładowarką, które są częścią platformy VONROC VPower 20V. Zamówienie wymiennych akumulatorów 2,0Ah lub 4,0Ah i ładowarki jest opcjonalne. Jeśli chcesz połączyć klucz udarowy z innym produktem z Platformy VONROC VPower 20V, wystarczy jeden akumulator i szybka ładowarka! Po prostu wybierz to, co najważniejsze, w konkurencyjnej cenie!

Dane techniczne

 • Napięcie: 20V

   

 • Prędkość bez obciążenia: 0 - 2300 obr.

   

 • Szybkość uderzenia bez obciążenia: 0 - 3000 p/m

   

 • Uchwyt: 1/2" - kwadratowy

   

 • Maks. moment obrotowy: 100/200/300/400 Nm

   

 • Waga: 1,8 kg.

Co znajduje się w ekologicznym opakowaniu?

Klucz udarowy (S_IW502DC) wysyłany jest w ekologicznym pudełku bez nadruku w pełnym kolorze.

Zawartość:
1 x Klucz udarowy 20V - 400Nm (IW502DC).
1 x akumulator 2.0Ah
1 x Ładowarka
1 x nasadka 17 mm 1/2" Cr-V
1 x 19 mm nasadka 1/2" Cr-V
1 x 21mm gniazdo 1/2" Cr-V materiał
1 x gniazdo 23 mm 1/2" materiał Cr-V
1 x hak do paska


Więcej informacji
EAN Code8717479100576
SKUS_IW502DC
© VONROC 2023