Parasol Iseo 460x270cm - parasol Premium | Beżowy

Oszczędzasz:
Normalna cena 859,99 zł Cena promocyjna 439,99 zł w tym VAT
Nadal 10+ w magazynie

Delikatny urok Parasoli VONROC

Odpowiednie składniki na idealny dzień: przyjemna temperatura, orzeźwiający napój, dobra książka, grill z najbliższymi... i miękkie, przefiltrowane światło słoneczne Twojego Parasola VONROC!

Parasol Iseo Premium

Premium parasol Iseo ma bardzo dużą czaszę o wymiarach 460x270 cm, co zapewnia poważnie dużą powierzchnię krycia. Rozstawianie jest łatwe, dzięki gładkiej korbce. Pomimo znacznych wymiarów, ten parasol można złożyć do wygodnego & kompaktowego rozmiaru!

Model Iseo należy do linii VONROC Premium, co oznacza, że jest wykonany z wysokiej jakości elementów, takich jak bardzo gruba tkanina poliestrowa. Baldachim jest łatwy do czyszczenia i ma bardzo wysoki współczynnik ochrony przeciwsłonecznej UPF w porównaniu z innymi markami. UPF oznacza Ultraviolet Protection Factor, innymi słowy: ilość ochrony przed szkodliwym promieniowaniem Uv. Z naszą wysoką wartością 50+, jesteś naprawdę dobrze chroniony!
Dla Twojej wygody, pokrowiec na parasol jest standardowo dołączony do zestawu. Nasze pokrowce są wyposażone w zamek błyskawiczny i poręczny drążek z włókna węglowego, więc zakładanie i zdejmowanie ich nie będzie kłopotliwe. W ten sposób VONROC gwarantuje długą żywotność i lata radości!

Główne zalety Parasola Iseo

  • Łatwe rozstawianie i składanie za pomocą korby.
  • Wysokiej jakości tkanina z 50+ UPF (Ultraviolet Protection Factor): maksymalna ochrona przed szkodliwym promieniowaniem Uv.
  • Bardzo duża powierzchnia krycia.
  • Łatwy do czyszczenia.
  • W zestawie z trwałym pokrowcem na parasol, który zapewnia ochronę i długą żywotność.

Warto wiedzieć

Ten parasol jest dostarczany bez podstawy. Aby w pełni cieszyć się jakością ochrony przeciwsłonecznej tego parasola, radzimy zamówić podstawę do niego, taką jak podstawa VONROC Parasol Base Square (GP509XX). Podstawa ta waży 26 kg i wykonana jest z litego betonu z wysokiej jakości powłoką ze stali proszkowej, która zapewnia długotrwałą ochronę przed zarysowaniem, łuszczeniem się i odpryskami.

Oferujemy również parasol i podstawę jako kompletny zestaw! Sprawdź Parasol Iseo 200x300cm - Premium parasol - Beżowy - W zestawie z podstawą 26kg (GP513XX_BEIGE_C)

Gdy posiadasz już podstawę, upewnij się, że ten parasol będzie pasował. Średnica słupa wynosi 48mm.

Co znajduje się w ekologicznym opakowaniu?

Parasol Iseo Beige (GP513XX_BEIGE) wysyłany jest w ekologicznym pudełku bez nadruku w pełnym kolorze.

Zawartość:

  • 1 x Parasol Iseo - 460x270cm - Beżowy (GP513XX_BEIGE)
  • 1 x Pokrowiec ochronny na parasol

Więcej informacji
EAN Code8717479103799
SKUGP513XX_BEIGE
Parasol incl. baseNie
© VONROC 2023