Akumulatorowy pistolet do silikonu 20V | W zestawie akumulator 2.0Ah i ładowarka

Oszczędzasz:
379,99 zł w tym VAT
Oops ! Ten produkt jest tymczasowo niedostępn
Zarejestruj się tutaj, a my powiadomimy Cię, gdy będzie dostępny ponownie .

Przypieczętuj transakcję!

Dobra praca uszczelniania wymaga siły, dokładności i całkowitej koncentracji; chcesz, aby każdy szew był doskonały. W tym celu bardzo ważny jest równomierny przepływ uszczelniacza/kauczuku, ale spusty zwykłych pistoletów do klejenia wymagają mocnego ściśnięcia, co często prowadzi do bólu rąk i mięśni. Z akumulatorowym pistoletem do spoinowania VONROC możesz pożegnać się z takim dyskomfortem!

Potężna i profesjonalna precyzja

Dzięki temu elektrycznemu pistoletowi do spoinowania, spoina spływa niemal naturalnie. I to jak! Mocny silnik 20V zapewnia imponujący ciąg 1,18kN/120kg, a ciągły nacisk na wkład zapewnia precyzyjny i dokładny przepływ. Trudny do pokonania przez profesjonalistę!

Dzięki przyciskowi zmiennej prędkości, możesz łatwo regulować posuw w zakresie 1mm - 4mm p/s, a dzięki przyciskowi blokady nie musisz nawet pociągać za spust, co dodaje więcej komfortu. Wszystko, co musisz zrobić, to skupić się na starannym nakładaniu. Talk about convenience! Poza tym, dla wszystkich z nieco mniejszą siłą w rękach, uszczelnianie nagle staje się przystępną pracą!

Ciśnienie aż do ostatniej kropli

Oprócz tego, że jest potężny i precyzyjny, ma jeszcze jedną wielką zaletę: Stałe wysokie ciśnienie opróżni wkłady w całości. Żadna kropla się nie zmarnuje. To dobre dla środowiska i dobre dla portfela.

W pełni kompatybilny

Ten pistolet do uszczelniania / uszczelniania jest kompatybilny ze wszystkimi standardowymi rozmiarami wkładów z uszczelniaczami od 290-310ml i wszystkimi popularnymi rodzajami uszczelniaczy, klejów i uszczelniaczy. Dzięki wysokiemu ciśnieniu radzi sobie również z grubszym materiałem, co sprawia, że nadaje się do każdego typowego zadania związanego z uszczelnianiem (nakładanie listew przypodłogowych, klejenie izolacji lub kamienia, uszczelnianie łazienek i kuchni, uszczelnianie okien), jak również do prac związanych z pokryciami dachowymi (płaskimi) z użyciem kleju EPDM.

Niezawodny VONROC

Jak zwykle VONROC wykończył to urządzenie do perfekcji. Pistolet jest stosunkowo lekki i kompaktowy, dzięki czemu łatwo się nim posługiwać. Rękojeść wyposażona jest w Soft Grip dla dłuższego i wygodnego użytkowania. Solidna konstrukcja z wytrzymałych materiałów (jak metalowy stojak i uchwyt na wkłady) zapewniają długą żywotność.

Ten akumulatorowy pistolet do spoinowania jest niezbędnym dodatkiem do kolekcji VONROC VPower.
To naprawdę jedno z tych narzędzi, które sprawiają, że zastanawiasz się: "Dlaczego nie miałem tego wcześniej!".

Kluczowe zalety akumulatorowego pistoletu do klejenia:

 • Mocny silnik 20V o sile wyciskania 1,18kN/120Kg. Koniec z bolącymi rękami/ramionami.
 • Stały przepływ zapewnia profesjonalną dokładność
 • 4-stopniowa regulacja prędkości przepływu: 1 - 4 mm/s.
 • Przycisk blokujący dla ciągłego przepływu.
 • Mniej odpadów: wysokie ciśnienie całkowicie opróżnia wkłady.
 • Doskonałe rozwiązanie dla osób o ograniczonej sile ramion/ręki.

VONROC VPower 20V Platforma - Jaki typ akumulatora potrzebujesz do swojego pistoletu do silikonu?

Ten pistolet do silikonu jest dostarczany z akumulatorem 2,0Ah i ładowarką, które są częścią platformy VONROC VPower 20V. Zamówienie wymiennych baterii 2.0Ah lub 4.0Ah i ładowarki jest opcjonalne. Jeśli chcesz połączyć pistolet do klejenia z innym produktem z Platformy VONROC VPower 20V, wystarczy jeden akumulator i szybka ładowarka! Po prostu wybierz to, co najważniejsze, w konkurencyjnej cenie!

Dane techniczne:

 • Napięcie: 20V

   

 • Prędkość posuwu: 1 - 4mm/sek.

   

 • Siła wyciskania: 1.18kN/120kg.

   

 • Nadaje się do wkładów: 290 - 310ml

   

 • Waga (bez baterii): 1,4 kg.

Co znajduje się w ekologicznym opakowaniu?

Pistolet do klejenia (S_CG501DC) jest wysyłany w ekologicznym pudełku bez nadruku w pełnym kolorze.

Zawartość:
1 x Pistolet do klejenia 20V (CG501DC)
1 x akumulator 2.0Ah
1x Ładowarka

 


Więcej informacji
EAN Code8717479097777
SKUS_CG501DC
© VONROC 2024