Spraw, by Twój samochód lśnił jak nigdy wcześniej!

Dzięki padom polerskim VONROC Twój samochód lub łódź będą świecić jak nigdy wcześniej. Za pomocą odpowiednich podkładek możesz łatwo usunąć uporczywe zabrudzenia, zadrapania i miejsca utlenienia! Podkładki polerskie nadają się do woskowania i są wyposażone w zapięcia na rzepy, które umożliwiają szybkie i proste mocowanie na maszynie.

Nadają się do większości polerek dostępnych na rynku o średnicy 150 mm

Podkładki polerskie są można używać z  prawie wszystkimi markami  polerek dual action, o średnicy 150mm wyposażonymi w zapięcia na rzepy. Między innymi nadają się do polerki VONROC Dual Action PM501AC.

Średni, drobny lub bardzo drobny: sam decydujesz, jakiego pada polerskiego potrzebujesz

Zestaw do polerowania VONROC składa się z 3 padów polerskich - jednego średniego, jednego drobnego i jednego bardzo drobnego. W zależności od użytej substancji do polerowania, z tymi trzema tarczami polerskimi zawsze masz pod ręką odpowiednie narzędzie. Aby ustalić, której podkładki polerskiej VONROC potrzebujesz, zalecamy przetestowanie jej w miejscu testowym (nie widocznym). W ten sposób możesz sprawdzić, jak gruba (lub delikatna) musi być podkładka, aby uzyskać pożądany efekt. Rozpocznij od delikatnej podkładki polerskiej, używając białej drobnej substancji polerskiej. Jeśli zobaczysz satysfakcjonujące wyniki, możesz rozpocząć polerowanie całej powierzchni. Każdy panel do szlifowania należy przetestować, ponieważ wszystkie lakierowane powierzchnie są inne. Jeśli użyjesz lekkiej substancji do polerowania z podkładką do polerowania, zawsze możesz później użyć cięższej substancji do polerowania. Zaleca się, aby nie robić tego inaczej. Po zakończeniu polerowania i zniknięciu wszystkich zadrapań nadszedł czas, aby wybrać odpowiednią kombinację polerowania. Możesz do tego użyć wosku lub uszczelniacza. Zestaw do polerowania VONROC składa się z najczęściej używanych padów polerskich do najczęstszych lakierów i zadrapań.

(Uważaj! Najpierw przetestuj.)

Pomarańczowy: średni pad do polerowania

Czarny: drobna ścierka do polerowania / wykańczania

Biały: bardzo drobna ścierka do wykańczania.

 

Co znajduje się w tej ekologicznej przesyłce?

  • 1x ścierka polerka/ Gąbka do polerowania 150mm pomarańczowa średnia
  • 1x ścierka polerka/ Gąbka do polerowania 150mm czarna do wykończeń
  • 1x ścierka polerka/ Gąbka do polerowania 150mm biała do wykończeń 

Więcej informacji
EAN Code8717479081509
SKUPM801AA
© VONROC 2023