Kosiarka ręczna / kosiarka bębnowa - 300 mm - 4 ustawienia wysokości | z uchwytem ściennym

Oszczędzasz:
269,99 zł w tym VAT
Nadal 10+ w magazynie

Oryginalna i ekologiczna kosiarka do trawy

Satysfakcjonujący terkot klasycznej kosiarki. Zapach świeżo skoszonej trawy. Złoty blask zachodzącego słońca na idealnie skoszonym trawniku. To tylko idylliczne wyobrażenia, które stają się rzeczywistością dzięki tej pięknej kosiarce marki VONROC. Dzięki tej maszynie, traktujesz swoją trawę w cichy i ekologiczny sposób. Bez silnika, bez prądu (więc bez kłopotów z kablami!), tylko delikatny dźwięk wirujących ostrzy. Sąsiedzi i lokalna fauna będą Ci wdzięczni. To także świetny sposób na zmniejszenie śladu węglowego.

Wspaniała specyfikacja!

Ta ręczna kosiarka ma szerokość cięcia 30 cm, dzięki czemu doskonale nadaje się do małych i średnich trawników. Dzięki ustawieniom wstępnym (15-25-31-35mm) szybko wybierzesz pożądaną wysokość cięcia. Mechanizm presetów zapobiega również skośnemu cięciu, ponieważ obie strony są ustawione na dokładnie tej samej wysokości (w przeciwieństwie do regulacji bezstopniowej). Niewielka waga i duże "antypoślizgowe" koła sprawiają, że kosiarka jest doskonale zwrotna, a gładkie łożyska zapewniają doskonałe koszenie bez konieczności silnego naciskania.
Ostrza najwyższej klasy są wykonane ze stali 65MN: jest to gatunek stali o wysokiej zawartości węgla, który doskonale nadaje się do produkcji wytrzymałych ostrzy. Co więcej, większość pozostałych części jest również wykonana z metalu, co przyczynia się do trwałości i solidnej konstrukcji.

Kosiarka bębnowa a kosiarka rotacyjna

Czym różni się kosiarka bębnowa od (elektrycznej) kosiarki rotacyjnej? W skrócie: kosiarka bębnowa składa się ze spiralnych noży poruszających się po nieruchomym ostrzu. Ruch ten tworzy bardzo staranne, nożycowe cięcie. Kosiarka rotacyjna zawiera bardzo szybko obracające się ostrze, które energicznie tnie trawę. Jest to bardzo skuteczne rozwiązanie, ale zapewnia bardziej szorstkie cięcie.

Doskonale skalibrowane ostrza

Aby uzyskać precyzyjne cięcie, ważna jest odpowiednia kalibracja ostrzy. Oczywiście VONROC dba o to, aby ostrza były dobrze skalibrowane w momencie dostawy. Nierzadko jednak po pewnym czasie użytkowania konieczna jest ponowna regulacja. Dzięki nakrętce regulacyjnej można to łatwo zrobić. Teraz zawsze możesz zapewnić sobie najlepsze wyniki!

VONROC Obróbka wykańczająca

Dbamy o nasze maszyny tak, jak Ty dbasz o swój ogród. Dlatego wyposażyliśmy górny uchwyt w system Soft Grip dla dodatkowego komfortu. Aby zapewnić kompaktowe przechowywanie, możesz wyregulować uchwyt. Jeśli wolisz montaż na ścianie, nie ma problemu... uchwyt ścienny jest w zestawie! Jako wykończenie, kosiarka jest dostarczana z 14L koszem na trawę, aby od razu zebrać większość skoszonej trawy.

Najważniejsze zalety kosiarki ręcznej

  • W pełni ręczna, a więc ekologiczna i cicha.
  • Zawsze równe koszenie dzięki mechanizmowi wstępnie ustawionej wysokości.
  • Duże koła i gładkie łożyska zapewniają doskonałe wrażenia podczas koszenia.
  • Wyposażona w najwyższej klasy ostrza z wysokowęglowej stali 65MN.
  • Trwała i solidna konstrukcja: (prawie) wszystkie części metalowe.
  • W zestawie uchwyt ścienny (z zestawem montażowym) i kosz na trawę (14L).

Warto wiedzieć

Szukasz szerszego modelu? Sprawdź ręczną kosiarkę do trawy / kosiarkę bębnową - 400mm (LM508XX)

Co znajduje się w ekologicznym opakowaniu?

Kosiarka ręczna (LM507XX) jest wysyłana w ekologicznym pudełku bez nadruku w pełnym kolorze.

Zawartość:

  • 1 x Ręczna kosiarka do trawy / kosiarka bębnowa 300 mm (LM507XX)
  • 1 x Uchwyt ścienny (z zestawem montażowym)
  • 1 x kosz na trawę (14L)

Więcej informacji
EAN Code8717479104048
SKULM507XX
© VONROC 2024