Masz dość przewodów zasilających? Nigdy więcej kabli! Dzięki platformie akumulatorowej VONROC Vpower 20V!

Ta szlifierka kątowa 20V ma średnicę tarczy 115 mm. Dzięki małej średnicy tarczy maszyna jest lekka i łatwa w obsłudze. Używaj szlifierki do gratowania metalu, usuwania rdzy lub cięcia płytek, czy metalowych rur. 

Platforma VONROC VPower 20V - Jakiego rodzaju baterii potrzebujesz do szlifierki kątowej?

Ta szlifierka jest dostarczana bez akumulatora i ładowarki. Wynika to z faktu, że szlifierka jest częścią platformy VONROC VPower 20V. Opcjonalnie możesz zamówić wymienną baterię 2,0 Ah lub 4,0 Ah. Jeśli chcesz używać  szlifierki kątowej z inną maszyną z platformy VONROC VPower 20V, wystarczy jeden akumulator i szybka ładowarka! Wybierz tylko to, czego potrzebujesz i to w konkurencyjnej cenie! Pracuj bezpiecznie i wydajnie dzięki odpowiednim akcesoriom do szlifowania.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Stawiamy bezpieczeństwo na pierwszym miejscu, dlatego szlifierka ma osłonę, którą można regulować bez konieczności używania jakiegokolwiek narzędzia. Iskry cię nie dotkną. Co więcej, blokada wrzeciona ułatwia wymianę tarcz. Regulowany uchwyt boczny można zamontować w 3 pozycjach (lewy / prawy / powyżej), a dzięki miękkiej rękojeści  zawsze masz optymalną kontrolę nad narzędziem. Szlifierka posiada system ochronny przed ponownym uruchomieniem dzięki czemu masz stu procentową pewność że narzędzie nie załączy się niekontrolowanie.  Prawie wszystkie tarcze o średnicy 115mm pasują do naszej szlifierki. Wybierz zestaw tarcz diamentowych, jeśli chcesz ciąć w  kamieniu lub płytkach. Użyj zestawu tarcz do szlifowania różnych materiałów i wygładzania spawów. Zestaw tarcz do cięcia jest idealny do cięcia rur i innych metalowych elementów.

Co zawiera ekologiczne, przyjazne środowisku opakowanie?

Narzędzie AG501DC dostarczane jest w ekologicznym przyjaznym środowisku  opakowaniu w brązowym  kartonie, który nie jest pokryty kolorowym nadrukiem. Pakiet zawiera również  torbę, w której można bezpiecznie przechowywać narzędzie, oraz kartę członkowską VONROC.

Pakiet zawiera:

  • 1x A501DC szlifierka kątowa-115mm(Akumulator oraz ładowarka ,VPower 20V nie jest dołączone do urządzenia)
  • 1x łatwy w użyciu uchwyt boczny
  • 1x klucz do tarcz dla łatwej i szybkiej wymiany tarczy
  • VONROC - torba na narzędzia

Więcej informacji
EAN Code8717479072156
SKUAG501DC
Power input20V
Mains voltage20V
No load speed8000/min
SpindleM14
Disc diameter115mm
Includes1x Angle Grinder, 1x Side handle, 1x Spanner, VONROC Tool Bag, VONROC Member Card
© VONROC 2024