Polerowanie, wiercenie, grawerowanie, szlifowanie cięcie.

CT502DC to lekkie lecz solidne narzędzie wielofunkcyjne dla każdego. Dzięki wbudowabnej baterii oraz kompaktowemu designowi (narzedzie to waży jedynie 0.26kg) możesz je zabrać wszędzie ze sobą. Nasza akumulatorowa szlifierka prosta nadaje się do każdego rodzaju szczegółowej  pracy. Między innymi możesz użyć  naszej szlifierki do pracy z drewnem, grawerowania czy tez tworzenia biżuterii. Na przyklad możesz użyć tego urządzenia do wygrawerowania numeru swojego domu na tablicy lub do usunięcia rdzy z metalowych przedmiotow.

Nasza szlifierka posiada 5 różnych prędkości obrotowych, a dzięki LED-owemu wskaźnikowi zużycia baterii łatwo okreslić ile czasu pracy nam pozostalo i zaplanowac następne zadania. Dzieki wbudowanemu zintegrowanemu oświetleniu LED dokladnie widać co robisz, nawet jeśli w miejscu pracy jest słabe oświetlenie. Dzięki wskaźnikowi zurzycia baterii możesz śledzic stan jej naladowania, pelny akumulator uzyskamy po 2, 3 godzinach ladowania.

Zacznij od razu z zestawem 24-akcesoriów wyposażenia.

Narzedzie CT502DC  dostarczane jest w ekologicznym przyjaznym środowisku opakowaniu w szarym kartonie, który nie jest pokryty kolorowym nadrukiem. Pakiet zawiera również torbę, w której można bezpiecznie przechowywać narzędzie, oraz kartę członkowską VONROC.

Co zawiera ekologiczne, przyjazne środowisku opakowanie?

  • 1x CT502DC Akumulatorowa szlifierka prosta – 8V
  • 1x uchwyt na akcesoria (3.2mm) montowany do urzadznia
  • 1x ładowarka
  • Zestaw 24 akcesoriów
  • Torba narzędziowa VONROC
  • Karta członkowska VONROC

Więcej informacji
EAN Code8717479076192
SKUCT502DC
Power input8V
No load speed5000-25000/min
© VONROC 2024