Bezpieczne i łatwe szlifowanie wysokich ścian i sufitów.

Czy masz w domu wysokie ściany i sufit zawieszony bardzo wysoko? Dzięki naszej szlifierce teleskopowej możesz wyszlifować wszystkie ściany i sufity w swoim domu! Nigdy więcej nie będziesz musiał stać na chwiejnej drabinie w niekomfortowej pozycji.  Dzięki teleskopowemu uchwytowi maszyna ta nazywana jest żyrafą.

Szlifierka z dużą dozą wolności

Długi na 4 matery kabel oraz teleskopowy uchwyt daje na prawdę dużą swobodę pracy i ruchu. Czyni ją doskanałą do szlifowania gipsów i tynków  wysokich ścian i sufitów. Ta szlifierka ma obrotową głowice. Pozwala to  elastycznie  obracać się kształtem szlifowanej powierzchni.

Szlifierka posiada dużą moc. Dzięki wysokiej predkości oraz liczbie obrotów na minutę szybko usuwa duże ilości materiału z powierzchni aczkolwiek możesz użwywać tej szlifierki do mniej miejsc pokrytych mniejszą ilością materiału dopasowując prędkość obrotów samodzielnie.

Szlifowanie wolne od pyłu.

DS502AC posiada kompletny system odsysania pyłu. Sklada się na niego przewód odsysający, torba na pył z zawieszniem na ramię co daje większy komfort i swobodę pracy. System odsysania pyłu nadaje się do użytku również z większością dostępnych na rynku odkurzaczy. Dzięki temu systemowi zredukujesz ilość pyłu do minimum. Dzięki systemowi Velcro możesz w łatwy i szybki sposób zmienić papier ścierny. Nasza szlifierka posiada szczotkę umieszczona wokól powierzchni ścierającej dzięki czemu możesz bezpiecznie używać jej również przy krawędziach oraz w narożnikach bez obaw że uszkodzisz inne powierzchnie.

Co otrzymasz w ekologicznej paczce wraz z naszym produktem?

  • 1x Szlifierka do ścian i sufitów z teleskopowym uchwytem
  • 6x papier ścierny ø225mm: 2x60 gestość, 2x 120 gestość, 2x240 gestość
  • 1x przewód odsysający pył o długości 200cm
  • 1x worek na pył
  • Karta członkowska VONROC

Więcej informacji
EAN Code8717479079216
SKUDS502AC
Power input1050W
No load speed2600/min
Diameter sanding disc225mm
Power Cord length4m
Includes1x DS502AC - 6x sanding paper Ø225mm: 2x60 grit, 2x120 grit, 2x240 grit - 1x cord for vacuum cleaning 200cm - 1x dust collection bag
© VONROC 2023