Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka 12V 1,3Ah - 2 akumulatory

Oszczędzasz:
163,99 zł w tym VAT
Nadal 10+ w magazynie

Weź do ręki wiertarkę akumulatorową 12 V firmy VONROC i wykonaj pracę związaną z wierceniem!

Montaż szafek kuchennych, płyt sufitowych czy przykręcanie desek podłogowych? Z mocną i kompaktową wiertarką akumulatorową 12V firmy VONROC jest to dziecinnie proste. Ta akumulatorowa wiertarka posiada 2 ustawienia prędkości, które zapewniają dostrojone przenoszenie mocy do 20 Nm. (Bieg 1 do wkręcania, bieg 2 do wiercenia). Ponadto wiertarka posiada 17 różnych ustawień momentu obrotowego, kierunek obrotów prawo/lewo oraz tryb wiercenia o dużej mocy. Bity wkrętakowe, uchwyty bitów i wiertła są regulowane do średnicy trzpienia 10 mm. Wszystko to razem sprawia, że ta akumulatorowa wiertarko-wkrętarka jest praktycznym urządzeniem uniwersalnym, odpowiednim dla każdego majsterkowicza w domu, ogrodzie lub warsztacie ... za bardzo przystępną cenę!

Kompletny zestaw startowy: z akumulatorem, szybką ładowarką i 2 końcówkami wkrętakowymi

Jeśli wybierzesz tę wiertarkę 12V, to wybierasz kompletny zestaw, który zostanie dostarczony do Ciebie gotowy do pracy. Akumulator 12V z technologią litowo-jonową nie ma efektu pamięci ani samorozładowania i jest w pełni naładowany w ciągu 60 minut. Czy chciałbyś mieć dodatkową moc podczas wykonywania pracy? Następnie można opcjonalnie zamówić dodatkową baterię (CD813AA) lub szybką ładowarkę (CD814AA). Aby zapewnić odpowiednie akcesoria do każdego zadania związanego z wierceniem, dostępny jest również specjalny zestaw wierteł do drewna (CD807AA) lub zestaw wierteł do metalu (CD808AA).

Zalety wiertarki akumulatorowej VONROC 12V

Aby zapewnić dodatkowe oświetlenie obrabianych przedmiotów podczas wykonywania prac, wiertarka jest wyposażona w zintegrowaną lampę roboczą LED. Ta akumulatorowa wiertarka waży zaledwie 1 kg, jest łatwa do ustawienia w pozycji pionowej, a miękki uchwyt zapewnia wygodną pracę.

Co znajduje się w przyjaznym dla środowiska opakowaniu?

Wiertarka S2_CD502DC dostarczana jest w nieszkodliwym opakowaniu. Bez zbędnych dużych pudełek, bez dodatkowych plastikowych opakowań i bez pełnokolorowego druku. Opakowanie zawiera następującą zawartość:

- 1x CD502DC Wiertarka akumulatorowa 12V

- 2x Bateria 12V Li-Ion 1.3Ah

- 1x Szybka ładowarka

- 1x Końcówka wkręcająca 50mm PH2 (jakość S2)

- 1x Końcówka wkręcająca 50mm PZ2 (jakość S2)

- Torba na narzędzia VONROC

- Karta członkowska VONROC

 


Więcej informacji
EAN Code8717479078912
SKUS2_CD502DC
S2_CD502DC_MANUAL (1.41 MB)
© VONROC 2024