Wąż ogrodowy 20m | W komplecie z uchwytem na wąż, dyszą i złączkami

Oszczędzasz:
173,99 zł w tym VAT
Nadal 10+ w magazynie

Kompletny zestaw węży ogrodowych do wszystkich potrzeb związanych z nawadnianiem ogrodu

Z tym zestawem firmy VONROC podlewanie trawnika, podlewanie roślin, mycie samochodu czy napełnianie basenu jest bardzo proste. Ten 20-metrowy wąż ogrodowy jest wyposażony w regulowaną dyszę, dwie złączki do węża, złącze do kranu i plastikowy uchwyt do węża. Po dostawie można więc od razu przystąpić do pracy!

Główne zalety węża ogrodowego VONROC:

Regulowana dysza: po przekręceniu dyszy można regulować strumień wody od szerokiego strumienia rozpylonego do silnego strumienia. Dyszę można wykorzystać do różnych prac, takich jak podlewanie ogrodu czy spłukiwanie resztek mydła, np. z samochodu.
Złącza do węża: Wyposażona w 1 złączkę do węża z ogranicznikiem wody i 1 złączkę do węża bez ogranicznika wody. Dzięki blokadzie wody, woda przestaje płynąć po zmianie dyszy lub zdjęciu dyszy z węża, co zapobiega również przeciekaniu węża. Złączki do węża są odpowiednie do montażu na dostarczonym wężu ogrodowym. Łatwy i szybki montaż za pomocą jednego kliknięcia, np. na dyszy lub kranie.
Przyłącze kranowe: wyposażone w gwint wewnętrzny ¾" i redukcję ¾" na ½". Dlatego nadaje się do przyłączy i kranów z gwintem zewnętrznym ½" i ¾".
Uchwyt na wąż: wąż można łatwo przechowywać na dostarczonym plastikowym uchwycie na wąż ogrodowy. Uchwyt można łatwo przymocować do ściany, a wąż można bardzo łatwo owinąć wokół niego.

Co znajduje się w pakiecie ekologicznym?

Wąż ogrodowy HH501XX jest dostarczany w przyjaznym dla środowiska opakowaniu bez kolorowych nadruków. 

Zawartość:

- 1x 20-metrowy wąż ogrodowy

- 1x Regulowana dysza

- 1x Regulowany wąż ogrodowy

- 1x Złącze węża bez ogranicznika wody

- 1x Przyłącze kranowe

- 1x uchwyt na wąż


Więcej informacji
EAN Code8717479092512
SKUHH501XX
© VONROC 2023