SH501XX ZESTAW PISTOLET OGRODOWY – ZRASZACZ OGRODOWY – ZŁĄCZKI – 5 ELEMENTÓW

Jakie to miłe? Po dostawie możesz zacząć od razu! Zestaw zawiera nie tylko pistolet natryskowy i zraszacz, ale także 2 złączki do węży i ​​przyłącze do kranu w 2 różnych rozmiarach.

Ten zestaw narzędzi natryskowych VONROC jest idealny do wszystkich prac związanych z podlewaniem w ogrodzie! Dołączony pistolet natryskowy ma 8 różnych rodzajów natrysku, a zraszacz ma również zmiennie regulowany strumień, dzięki czemu można wybrać najbardziej odpowiedni strumień do swojej pracy.

Wygoda!

Gumowy miękki uchwyt obu pistoletów zapewnia wygodę pracy, dzięki czemu podlewanie roślin, opryskiwanie ścian, mycie samochodu i wiele innych prac z wężem ogrodowym staje się o wiele łatwiejsze i wygodniejsze. Świetnie nadaje się również do walk wodnych!

Kompletny zestaw startowy

  • Pistolet natryskowy / Multi-spray: Odpowiedni do różnorodnych zadań związanych z wodą i myciem, natryskiwaniem dzięki 8 regulowanym pozycjom. Począwszy od delikatnej mgiełki po twardy strumień. Pistolet natryskowy wyposażony jest w blokadę spustu przez co można z niego korzystać nawet przez długi czas bez potrzeby ciągłego trzymania spustu
  • Dysza/zraszacz: Obracając dyszę, strumień wody można łatwo regulować od szerokiego rozpylonego do silnego strumienia. Bardzo przydatny do różnych prac, takich jak podlewanie ogrodu i spłukiwanie pozostałości mydła np. Z samochodu.
  • Złączki do węży: Zestaw zawiera 1 złączkę do węża bez systemu zatrzymującego wodę oraz jedną złączkę, która posiada taki właśnie system dzięki czemu możesz bez problemów i wycieków wody zmienić akcesoria na takie jakie właśnie potrzebujesz. Złączki do węży są przystosowane do montażu na wężach ½ ”i 5/8”. Dzięki systemowi szybkozłączek można go zamontować za pomocą 1 kliknięcia, na przykład do pistoletu natryskowego lub przyłącze kranu.
  • Przyłącze do kranu: Przyłącze do kranu jest wyposażone w gwint wewnętrzny ¾ ” i pierścień przejściowy ¾” do ½ ”. Dzięki temu nadaje się do połączeń i kranów z gwintem zewnętrznym ½ ”i ¾”.

Dobrze wiedzieć

Złącza i pistolety natryskowe pasują do wszystkich dostępnych na rynku adapterów czy końcówek które wyposażone są w system szybkozłączek.

Co znajduje się w ekologicznym opakowaniu?

  • 1x pistolet natryskowy z 8 różnymi rodzajami natrysku
  • 1x zraszacz
  • 1x przyłącze kranowe ¾ ”gwint wewnętrzny
  • 1x Złącze węża z zaworem zatrzymującym wodę
  • 1x Złącze węża bez zaworu zatrzymującego wodę

Więcej informacji
EAN Code8717479087549
SKUSH501XX
SH501XX_MANUAL (661.01 kB)
© VONROC 2024